foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

Дорогі діти, шановні батьки, учителі!

Щиро вітаю вас з Днем Знань та початком нового навчального року!

Це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Тих, хто прийшов сюди зі своїми дітьми чи онуками. Тих, хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує в дусі любові до України

Загалом у цьому навчальному році буде навчатися 705 учнів, з яких  46 – першокласники. Для них, маленьких громадян, цей день буде особливо пам’ятним, адже переступивши поріг школи, вони зроблять перші кроки на шляху до вершин духовності і життєвої мудрості, що проляже через прекрасну Країну знань. У цей святковий день хочеться побажати першокласникам любити рідну мову і землю, поважати працю і знання.

Дорогі школярі! В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті.

Дорогі одинадцятикласники! Цей навчальний рік стане останнім для вас. Тож використайте його з максимальною користтю для себе. Отримайте ті знання та уміння які неодмінно допоможувать вам досягти омріяних  верши. Пам’ятайте, ваша подальша доля — у ваших руках. Закладіть міцний фундамент для своїх майбутніх перемог.

Щира вдячність вам, дорогі колеги -педагоги, за самовіддану, сумлінну працю, за щирість ваших душ, за ваше терпіння.

Шановні батьки, бабусі і дідусі, які з хвилюванням проводжають своїх чад до школи! Нехай ваші діти частіше радують вас,  Нехай у вас завжди вистачає на них часу, грошей, тепла, любові та енергії!

Зі святом вас усіх – із Днем знань. З початком нового навчального року!

Олександр Корніюк.

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.