foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Календар України. Українське ділове мовлення

Дивитися фото

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці  до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєве  необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.
 З 14 по 18 листопада 2022 року,  у нашому ліцеї проведено тиждень знань безпеки життєдіяльності.   
    Основною метою цього тижня, було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація  основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді;  розвиток  в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховування  гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти; пропагування професії рятувальника.

          У рамках тижня пройшли найрізноманітніші заходи.

 

Класними керівниками 1-4 класів, проведено вікторину в малюнках «Обережно! Небезпека!», рольові ігри «Ми-пішоходи», «Небезпечні перехожі», «Вогонь – друг, вогонь-ворог», бесіда «Убезпеч своє життя», «Твоя безпека в твоїх руках», «Як зберегти здоров’я дітей» для батьків майбутніх першокласників, "Безпека дітей під час війни", Гра «Подорож у світ безпеки», Аукціон ідей «Що означає безпека».

Класними керівниками 5-11 класів, було проведено хвилинки дискусії «Будь обережним на вулиці і вдома», Бесіди «Про безпеку пам’ятай»., Бесіди з батьками з техніки безпеки «Безпечне навчання та відпочинок», "Безпека дітей під час війни", Година спілкування: «Безпека людини в небезпечних та надзвичайних ситуаціях», "Безпека дітей під час війни"

Проведені заходи та отримані знання допоможуть дітям не розгубитися у надзвичайних ситуаціях.

 

Частные мастера Частные Мастера-Плиточники

Ванная под ключ - https://plitochniki.com.ua

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/

Copyright © 2023 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.