foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Дивитися фото

 Ми всі хочемо жити в розвиненому середовищі, яке базується на взаємній повазі, честі та гідності, справедливості та доброчесності. Для формування такого суспільства потрібно, щоб більшість його членів свідомо поділяли ці цінності. Виховувати їх треба починати з дитинства. Адже в навальних закладах діти активно навчаються спілкуватися з іншими людьми і будувати стосунки. А вчитель як модератор має можливість спрямувати їх у правильному напрямку, показати і навчити, як чинити у спірних ситуаціях. В рамках Тижня доброчесності з 12  по 16 грудня 2022 року в нашому ліцеї відбулися заходи. Класні керівники провели пізнавальні виховні години спілкування: круглий стіл «Магічний урок доброчесності», «Доброчесність у нашому житті», «Будемо доброчесними»,  «Добро. Чесність»,  «Сім кольорів щастя і добра», Бесіда « Що таке корупція?». 

 «Добро й чесність – головні норми людяності», на яких здобувачі освіти активно обговорювали різні ситуації та оцінювали правильність чи хибність вчинків, описаних у ситуаціях, пропонували власні принципи доброчесності, яких слід дотримуватись у школі та повсякденному житті.

Учитель з правознавства Карнафель О.В., ознайомив здобувачів освіти  з таким поняттям як «корупція». Здобувачі освіти дізналися про обурливі масштаби корупції, що історично охоплювала різні сфери життєдіяльності у різних суспільствах. Тепер здобувачі освіти, мають достатньо аргументів для того, щоб переконати своїх однолітків у неприпустимості корупції сьогодні. Це допоможе їм об’єднатися в групи однодумців, які не бажають допустити домінування корупції.

Сформований куточок доброчесності, де розміщено корисну та цікаву інформацію, яка буде нагадувати вчителям, учням та їхнім батькам про цінність доброчесності.

Прагнемо жити в середовищі, яке базується на взаємній повазі, честі та гідності. 

Тож будьмо доброчесними!

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.