foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Календар України. Українське ділове мовлення

12.01.2023р. у приміщенні Полонського ліцею №1 відбулася зустріч професійної спільноти вчителів початкових класів Полонської ТГ. Сьогодні вже недостатньо бути на уроках та поза ними актором, режисером, діловодом, диригентом, дипломатом, психологом, новатором і компетентним фахівцем. Модель сучасного вчителя передбачає готовність до застосування нових освітянських ідей, здатність постійно навчатися, бути у постійному творчому пошуку. Ці якості не видаються додатком до диплома про педагогічну освіту, а формуються у щоденний важкій учительській праці.

Приємно, що у Полонській ТГ працює призерка Всеукраїнських конкурсів, амбасадор ТОВ "Всеосвіта", спікерка освітніх платформ "Всеосвіта та «На Урок", «Піфагор» та «Освітній портал», вчителька початкових класів вищої категорії, вчителька-методистка Полонського ліцею №3 імені М.Свінціцького  Кропельницька Марина Антанасівна, яка щиро ділилася власним досвідом не тільки використання у роботі з учнями платформи Всеосвіта, але й можливістю професійно зростати та отримувати додаткові кошти за свої педагогічні проєкти та ідеї. Занурила у захоплюючий світ створення онлайн - вправ засобами ресурсу Wordwall https://vseosvita.ua/5.nb?rl=140502.

Модератором зустрічі була психолог Центру Наталія Загорська, яка дозволила освітянам не тільки зазирнути у світ інтернет та інноваційних ресурсів, але у власний світ своїх внутрішніх ресурсів та відновитися. Хто не хоче відставати, мусить рухатися вперед, і не зупинятися, досягнувши вершини, а підійматися вище. У цьому й полягає основна місія сучасного учителя.

Дивитися фото

Частные мастера Частные Мастера-Плиточники

Ванная под ключ - https://plitochniki.com.ua

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/

Copyright © 2023 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.