foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

Основною метою проведення предметного тижня є виховання любові до предмету; побачити учнів, у яких інтерес до предмету уже сформувався, і привернути увагу тих школярів, які даного предмету не знають і цікавляться ним мало; розширити знання учнів у різних галузях науки. Крім того предметний тиждень  може стати тією спільною справою, що згуртує школярів, допоможе розкрити їх таланти, навчить діяти дружно й організовано, допоможе встановити зв'язки між різними віковими групами.

Для того щоб реалізувати дану мету в нашій школі з 10 жовтня  по 27 жовтня 2016 року було проведено тиждень біології, хімії, основ здоров'я та фізичного виховання. В рамках цього тижня були проведено ряд заходів.

  • Розпочався тиждень виставкою "Хімічний гороскоп", яку підготувала вчитель хімії Базюк Л. О. з учнями.
  • У вівторок 11 жовтня Врублевська О. І. провела відкритий урок у 7-А класі на тему «Визначальні особливості павукоподібних, їх будови та способу життя, різноманітність та значення».  На уроці учні проникли у загадковий світ павуків і визначили, у чому їх таємничість. Діти протягом уроку не просто слухали, а цікаво та активно здобували знання. В кінці уроку учні поділились враженнями від отриманої інформації та отримали чудові оцінки.
  • 18 жовтня учні 8 - 9 класів під керівництвом вчителя фізичної культури Степанової О. В. взяли участь у спортивних змаганнях «Козацький гарт», де команда посіла 4 загальнокомандне місце.

 19 жовтня в школі відбуся  семінар  вчителів фізичного виховання, Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади. Вчителі відвідали відкритий урок з футболу у 10-А класі «Виконання стандартних положень у простих та ускладнених умовах», який проводив вчитель фізичного виховання Беркута П. В. Після уроку, команда вчителів району  та учнів школи виявили бажання зіграти футбол на новому футбольному полі. Гра завершилась перемогою  команди вчителів . Позитивні емоції  та  задоволення отримали обидві     команди.

   20 та 21 жовтня окремі учні позмагалися в знаннях на шкільних олімпіадах з біології та хімії, по завершенні яких були визначені делегати на районні олімпіади з даних предметів.

  • На завершення предметного тижня 27 жовтня учні 11 - А класу провели усний журнал на тему "Про своє здоров'я подбай сьогодні". Відвідавши виховний захід, учні 9-10 класів дізналися про негативні наслідки тютюнокуріння та вживання алкоголю на організм людини. Цікаві факти були представлені і у відеороликах, які учні змогли переглянути в ході усного журналу.

   Нетрадиційність форм проведення позакласних заходів під час предметного тижня , добровільна участь у ньому, відсутність жорстких обмежень у часі дають змогу педагогу та учням досягти вагоміших результатів, ніж на звичайному уроці. Адже масовим заходам властиві піднесеність, урочистість,яскравість. Вони залишають значний слід у свідомості й почуттях дітей, відтак мають велику навчально-пізнавальну та виховну цінність. Отже, предметний  тиждень охопив велику групу учнів, є дуже дієвою формою роботи.

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.