foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

Дивитися фото

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної  Сотні”. Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє  України. У ліцеї пройшли відкриті виховні години: «Герої Небесної Сотні» 5-А, «Пам`ятаємо Героїв» 9-В, «З Майданом в серці крізь життя» 7-А, «Герої не вмирають» 6-Б, «Небесна Сотня – герої не вмирають» 5-В, «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки» 8-А. Учні старших класів та учасники роїв «Джура» взяли участь у 30ти кілометровому пішому марафоні Полонне – Новоселиця- Велика Березна – Полонне пам`яті Героїв Небесної Сотні.

Незважаючи на грізну погоду здобувачі освіти відважно подолали дистанцію: І зупинка – Православна церква України парафії Пресвятої Троїці де всі разом прочитали молитву за державу та її охоронців, ІІ – меморіальна інсталяція Героїв російсько-Української війни, ІІІ – пам`ятник Героям Небесної Сотні, ІV – опорний навчальний заклад с. Новоселиця, V – село Велика Березна, VІ – Полонне.

Людина не вмирає. Вона живе стільки, скільки її пам’ятають. Ми впевнені: люди, які у ті холодні осінньо-зимові дні й ночі пішли під кулі,  житимуть у нашій пам’яті вічно. Принаймні у пам’яті тих з нас, хто є українцем не лише за паспортом чи свідоцтвом про народження, а за духом,  свідомістю, хто прагне жити у вільній демократичній Україні.

 

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.