foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

Дивитися фото

Україна – це отча земля, рідний край, де ми народилися і живемо, де живуть наші батьки, де жили наші предки. 70 років ми не знали війни. Наш народ пишався тим, що у буремні переломні моменти, Україні вдалося зберегти мир. Ми з вами не знали дуже багатьох слів пов’язаних з війною, тепер майже кожну родину опалило полум’я військових подій. Сьогодні 24 лютого 2023 року. Сьогодні рівно 365 днів війни, 365 днів незламності, 365 днів болю, 365 днів сліз, 365 днів втрат, 365 днів віри, надії. Із 24 лютого життя кожного українця кардинально змінилося. Вже тих планів, задумів і сподівань, які були в кожного з нас до цієї дати, не буде… Із лютого змінилися цінності.

Класні керівники нашого ліцею провели відкриті виховні години до річниці повномасштабного вторгнення:  9-А "365 днів незламності і духу",   8-В -  «Хвилини, дні, тижні і місяці моєї незламної країни… Рік болю, відчаю, незламності і сили!, 5-В Виховна година "Рік незламності".

 Здобувачі освіти 8-В класу створили відеоролик "Поезія вільних"  декламаторами стала родина Степанчука Артема 8-В класу,які були вимушені залишити свій дім. Своє місто Харків. На відео використані фото ,які родина зробила під час евакуації. Учні 11тих класів провели патріотичну перерву нескореності «Тепер ми знаєм, що таке війна…». Учасники військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») зняли відеоролик «Героям слава!». Здобувачі освіти початкової школи долучились до конкурсу малюнків «З вірою у перемогу». Січкар Аліна та Кудрас Дмитро взяли участь у міжшкільній конференції «Нескорені міста України».                                 

Сумно від того, що білими лебедями в небеса відлітають найкращі. Цвіт української землі. Безстрашні, мужні наші Герої, що віддали своє життя за свободу рідної землі. Вони заслуговують, щоб про них пам’ятали.

Це велика кривава рана, яка залишається назавжди в нашій пам’яті, в історії України.

Хай горять свічки, як болючий щем про наших героїв, які навічно стали ангелами…

Ми віримо і молимося Богу,

Щоб кожного солдата він зберіг,

А в мить важку надав їм допомогу

Й живими повернув захисників усіх.

https://www.youtube.com/watch?v=xhzaQDNx3dI&t=211s

 

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.