foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Дивитися фото

 Якщо талант – це іскра Божа,

то потрібно докласти ще чимало зусиль,

щоб із неї спалахнув вогонь творчості.

Бауржан Тойшибеков

 Минають роки, століття, і на зміну одним даруванням та талантам народжуються нові. Не всі мають стати геніями, але мільйони людей мають виняткові творчі задатки. Обдаровані та талановиті діти народжуються, висвітливши світ красою справжнього, непідробного мистецтва, вмінням творити та дарувати радість творчості. Так-так, саме такими дітьми ми милуємося сьогодні під час страшної війни, які на під звук сирен навчаються, розвивають свої здібності та вміння. Колектив нашого ліцею пишається творчими досягненнями здобувача освіти 7А класу Ляшук Дані.

Зі слів класного керівника Байцар Майї Миколаївни: «Даня має особливий нахил  до предметів гуманітарного циклу. Хлопець фізично розвинений, бере активну участь у суспільно-корисній праці. Доручення учнівського колективу, класного керівника виконує вчасно та добросовісно. Вміє оцінити ситуацію, яка склалася, та знайти правильний вихід із неї. Даня стриманий, врівноважений, самокритичний, товариський, щирий, доброзичливий, емоційний. Користується авторитетом серед однокласників та учнів школи. Вміє знаходити спільну мову із людьми різного віку».  

Даня має чудовий музичний слух та голос, гарно володіє грою на гітарі. Він справжній патріот, який знає про війну в Україні не лише з новин. Тато Дані військовий, який з 2014 року воює за суверенність, свободу та єдність нашої держави. Нещодавно у нашому ліцеї відбувались зйомки відеоролика «Героям слава!» в рамках обласного конкурсу «Ватра» де Даня виконав пісню з репертуару гурту «Кalush» «Додому» адже він є учасником середнього рою дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Нещодавно вся молодь нашого міста побачили чудовий кавер на пісню «Воїни світла» гурту «Ляпис  Трубецкой», де соло  та партію гітари виконав Ляшук Данилко. Сучасний, емоційний, патріотичний кліп розкрив якими патріотами насправді є сьогодні підлітки. Неймовірною новиною була відповідь С. Міхалок на відзнятий кліп, він високо оцінив роботу колективу та наголосив, що Даня співає краще нього.

Ще до війни Даня був і є активний волонтер, адже мама Олена  очолює волонтерський рух «Твори добро – даруй надію». Безліч благодійних акцій та заходів організувала дружна команда небайдужих людей Полонщини до яких долучався і наш ліцей. Саме під час таких акцій Даня познайомився з співаком, учасником проєкту «Голос країни» Артемом Харченком, який надихнув юнака на творче зростання.

Дружний колектив нашого ліцею бажає Ляшук Данилку творчого зростання, рости і розвиватись у мирній Україні та впевнено рухатись до омріяної мети.

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.