foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

           «Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи».

       13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи. 
Начало формы

21 листопада з метою вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України , у  нашій школі  було   проведено ряд заходів.   На передодні Дня  Гідності та Свободи, класними керівниками Корніюк О.М., та Приймак Л.А., а також учнями 7-Б та 9-Б класу була  огранізована зустріч з учасником бойових дій   Пількевичем  А.І., який розповів про події, які відбувалися на Майдані та сході нашої України. Учні мали можливість поспілкуватися з героєм та отримали відповідь на багато їхніх запитань. В знак шанобливого ставлення та вдячності, учні школи подарували  Анрію Ігоровичу оберіг виготовлений власними руками. Під час уроку  діти познайомилися із трагічними подіями листопада 2013 р., переглядали    відеофільми  «Як  це було», «Помаранчева революція».

        Класні керівники, класоводи  провели  інформаційні  хвилини, години спілкування «Обирай  свободу», «Героями не народжуються, героями стають». Всі  ці заходи носили виховний характер.   А також  відбулася  тематична  загальношкільна лінійка присвячена Дню Гідності  та  Свободи. «Нескорена та  незламна Україна», де учні шкільного парламенту  розповли про події минулого та нинішнього років,  назвали поіменно всіх  тих, хто віддав своє життя за свою Україну, і вшанували пам’ять загиблих  хвилиною мовчання. Було оформлено  тематичну  виставку  «Революція Гідності в  Україні».

        В цей день хочеться згадати слова Тараса Григоровича Шевченка: «В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля». Тож давайте дивитись у майбутнє з оптимізмом та виборювати для себе та наступних поколінь те життя, якого варта наша Батьківщина.

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.