foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

Дивитися фото

 У Полонському ліцеї  №3 ім. М. Свінціцького, з 20 по 24 березня 2023 року, пройшов тиждень мінної безпеки та вибухонебезпечних предметів.

 Мета: виховання почуття відповідальності за своє життя та життя інших людей, формування у дітей пильності та спостережливості до предметів, що їх оточують: на вулиці, в транспорті, в приміщеннях. пізнавальна – донесення інформації про вибухонебезпечні предмети й речовини, про їхню загрозу життю та здоров'ю.

   Класними керівниками проведено години спілкування на тему: « Урок мінної безпеки», "Мінна безпека" вікторина, 5-А клас, « Мінна паска» 11-А клас,

« Основи мінної безпеки» 6-Б клас, інформаційна годинна « Мінна безпека. Правила поведінки» 7-А клас, перегляд відео уроку « Мінна безпека. Дидактична гра "Вибухонебезпечні предмети"» 2-В клас, перегляд презентації

 « Види мін, та їх небезпека» 8-А клас, квест « Мінна безпека» 5-В клас, година спілкування « Що потрібно знати про міни» 7-В клас.

« Вибухонебезпечні предмети» 7-В клас, 9-А Година просвіти "Мінна безпека. Правила поведінки з вибуховонебезпечними предметами", Інформаційна година "Вибухонебезпечні залишки війни" 9-В клас, Інформаційна година ''Основи мінної безпеки. Вибухонебезпечні предмети" 8- б клас.

    Учитель Захисту Вітчизни, Пшегоцький П.П. на базі 11 –А класу, провів практичний урок з мінної безпеки. Де учні мали можливість познайомитись з вибухонебезпечними предметами та їх дією.

   Памятка поводження з вибухонебезпечними предметами

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.