foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

Дивитися фото

 Пожежа була і є найнебезпечнішим стихійним лихом. Внаслідок пожеж гине та страждає значна кількість людей. Хотілося б звернути вашу увагу на банальні, але водночас необхідні знання правил пожежної безпеки. Бо, як відомо, найкращий спосіб захиститися від пожежі – не спричинити її. 

Учні початкової школи нашого ліцею, разом з класоводами, мали змогу 21 березня 2023 року відвідати пожежну частину нашого міста.

  Під час знайомства господарі частини розповіли дітям про основні небезпеки, пов’язані з використанням вогню, ймовірними джерелами пожеж, нагадали правила безпеки, розповіли, як діяти у разі надзвичайної ситуації, та що робити, аби їй запобігти.

Особливу увагу своїх юних гостей надзвичайники звернули на небезпеку виявлення вибухонебезпечних чи невідомих предметів, пояснивши, що торкатися незнайомих предметів небезпечно для життя, оскільки вони можуть містити вибухові речовини. 

Проте, звісно, найбільшу цікавість викликало пожежно-рятувальне обладнання, спорядження й техніка. Діти відчули себе справжніми вогнеборцями, примірявши пожежні шоломи і сівши за кермо пожежних спецавтомобілів.
   Живе спілкування з героями-рятувальниками викликало у кожного великий емоційний підйом і яскраві враження. Молодші школярі ще раз переконалися, що професія пожежного є дуже відповідальною, цікавою і героїчною.

Адже той, хто рятує життя людей, заслуговує найвищої поваги!

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.