foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Календар України. Українське ділове мовлення

Серед актуальних завдань, які вирішує сьогодні  навчальний заклад, чільне місце належить проблемам виховання в учнів основ безпеки життєдіяльності.

      Навчально-виховна робота з учнями школи повинна забезпечити необхідний рівень знань дитини для безпечного перебування в навколишньому середовищі та вироблення в неї елементарних, доступних віку норм поведінки у надзвичайних ситуаціях.

    Виходячи з зазначеного та з метою запобігання дорожньо-транспортного травматизму  та захисту здоров’я дітей від негативних впливів довкілля та життя у надзвичайних ситуаціях; удосконалення теоретичних знань і практичних навичок педагогічних працівників; пропаганди здорового способу життя серед дітей та їх батьків, з 14.11.2016 по 18.11.2016. було організовано та проведено “Тиждень безпеки  дорожнього руху ”

      Було розроблено план проведення «Тижня безпеки дорожнього руху» та заходи. В кожній віковій групі проведені заняття з даної теми. Підготовлені дидактичні, сюжетно-рольові ігри та ілюстративний матеріал.
      Була представлена виставка малюнків з питань безпеки дорожнього руху.

     Юні інспектори   мали змогу продемонструвати свої знання та вміння учням початкової школи. Це цікаві вікторини, загадки, мультфільми з правил безпеки дорожнього руху. Не залишились без належної уваги і батьки, які допомагали своїм діткам виготовити  різні дорожні знаки. 

    З метою пропаганди безпеки дорожнього руху  були оформлені класні куточки яскравою інформацією «Безпека на дорозі – безпека життя».

Заходи, які були проведені з 14.11. по 18.11.2016р. дали змогу дітям, батькам та педагогам одержати достатньо знань щодо безпеки дорожнього руху.

Частные мастера Частные Мастера-Плиточники

Ванная под ключ - https://plitochniki.com.ua

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/

Copyright © 2023 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.