foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

Серед актуальних завдань, які вирішує сьогодні  навчальний заклад, чільне місце належить проблемам виховання в учнів основ безпеки життєдіяльності.

      Навчально-виховна робота з учнями школи повинна забезпечити необхідний рівень знань дитини для безпечного перебування в навколишньому середовищі та вироблення в неї елементарних, доступних віку норм поведінки у надзвичайних ситуаціях.

    Виходячи з зазначеного та з метою запобігання дорожньо-транспортного травматизму  та захисту здоров’я дітей від негативних впливів довкілля та життя у надзвичайних ситуаціях; удосконалення теоретичних знань і практичних навичок педагогічних працівників; пропаганди здорового способу життя серед дітей та їх батьків, з 14.11.2016 по 18.11.2016. було організовано та проведено “Тиждень безпеки  дорожнього руху ”

      Було розроблено план проведення «Тижня безпеки дорожнього руху» та заходи. В кожній віковій групі проведені заняття з даної теми. Підготовлені дидактичні, сюжетно-рольові ігри та ілюстративний матеріал.
      Була представлена виставка малюнків з питань безпеки дорожнього руху.

     Юні інспектори   мали змогу продемонструвати свої знання та вміння учням початкової школи. Це цікаві вікторини, загадки, мультфільми з правил безпеки дорожнього руху. Не залишились без належної уваги і батьки, які допомагали своїм діткам виготовити  різні дорожні знаки. 

    З метою пропаганди безпеки дорожнього руху  були оформлені класні куточки яскравою інформацією «Безпека на дорозі – безпека життя».

Заходи, які були проведені з 14.11. по 18.11.2016р. дали змогу дітям, батькам та педагогам одержати достатньо знань щодо безпеки дорожнього руху.

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.