foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Календар України. Українське ділове мовлення

Дивитися фото

 1 квітня – Міжнародний День птахів (День зустрічі птахів) (International Birds Day) проходить щороку в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера» і не випадково його відзначають саме в квітні. 1 квітня 1906 року була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів. День птахів – це не лише річниця Конвенції, а й час повернення пернатих з вирію. Вперше цей день як масове дитяче свято стали проводити в Сполучених Штатах Америки. Організатором був вчитель з містечка в штаті Пенсільванія. Незабаром його підтримала одна з популярних газет «Пітсбурзька телеграфна хроніка», що почала популяризацію Дня птахів.

  Мета  звернути увагу людства на проблеми збереження пташиного світу, адже вони стосуються всіх країн і континентів.

Напередодні  Міжнародного Дня птахів, який ми відзначаємо 1 квітня, у нашому ліцеї відбулося ряд заходів.

     Класними керівниками проведено з дітьми інтелектуальну вікторину «Знай, люби і бережи», вікторину «У пташиному царстві»,  годину спілкування на тему: "Охороняй і бережи пташину, піклуйсь про неї і допоможи в скрутну хвилину", перегляд мультфільмів про пташок України, конкурс на кращу годівничку. Перегляд презентації « Пташок викликаю із теплого краю», квест до Міжнародного Дня птахів, конкурс малюнків на тему: « Птахи рідного краю», проводились з дітьми щоденні спостереження за птахами, які з’являються на подвір’ї.

 Бережімо птахів, як і все живе на Землі! Рідкісних птахів і тих, що зникають в нашій країні заносять до Червоної книги України, створюють для їх збереження заповідники і заказники. А нам з вами потрібно взимку підгодовувати пташок, а навесні і влітку приваблювати в свої сади.

Переглянути План заходів

Частные мастера Частные Мастера-Плиточники

Ванная под ключ - https://plitochniki.com.ua

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/

Copyright © 2023 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.