foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

Переглянути фото

 22 квітня на планеті відмічається Міжнародний День Землі, покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті. Міжнародний день Землі – свято чистої Води, Землі і Повітря.
День нагадування про страшні екологічні катастрофи, день, коли кожна людина може задуматися над тим, що він може зробити у вирішенні екологічних проблем, поборовши в собі байдужість. Цей день покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища. У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилягаючі території, висадити хоча б одне дерево
   Отож, і здобувачі освіти нашого ліцею, взяли участь у святкуванні Міжнародного Дня Землі.

 Класними керівниками проведено години спілкування на тему: "Давайте почуємо голос Землі", « Ліс – легені нашої планети». 

Проведено бесіди про правила поведінки у природі. «Що загрожує планеті Земля? Що я можу зробити для спасіння планети.» Як правильно  сортувати сміття. Учнівське самоврядування ліцею змонтували відео ролик, де  висвітлили основні екологічні проблеми  нашої планети. https://www.youtube.com/watch?v=R7Q1UV0LiwM

Відбулися тематичні розмальовки до Всесвітнього дня Землі, в якому взяли участь учні 1-5 класів.

Щороку учні нашого ліцею, беруть участь у висадці саджанців у Шепетівському лісництві. Всі працювали дружно, завзято із задоволенням. Мабуть, кожен у той момент уявляв, як через декілька років на цьому пустирі виросте  ліс,  і відчувалась гордість за зроблену добру справу. Отже, як приємно, коли злагоджена робота досягає результативності!

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.