foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Календар України. Українське ділове мовлення

Переглянути фото

 22 квітня на планеті відмічається Міжнародний День Землі, покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті. Міжнародний день Землі – свято чистої Води, Землі і Повітря.
День нагадування про страшні екологічні катастрофи, день, коли кожна людина може задуматися над тим, що він може зробити у вирішенні екологічних проблем, поборовши в собі байдужість. Цей день покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища. У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилягаючі території, висадити хоча б одне дерево
   Отож, і здобувачі освіти нашого ліцею, взяли участь у святкуванні Міжнародного Дня Землі.

 Класними керівниками проведено години спілкування на тему: "Давайте почуємо голос Землі", « Ліс – легені нашої планети». 

Проведено бесіди про правила поведінки у природі. «Що загрожує планеті Земля? Що я можу зробити для спасіння планети.» Як правильно  сортувати сміття. Учнівське самоврядування ліцею змонтували відео ролик, де  висвітлили основні екологічні проблеми  нашої планети. https://www.youtube.com/watch?v=R7Q1UV0LiwM

Відбулися тематичні розмальовки до Всесвітнього дня Землі, в якому взяли участь учні 1-5 класів.

Щороку учні нашого ліцею, беруть участь у висадці саджанців у Шепетівському лісництві. Всі працювали дружно, завзято із задоволенням. Мабуть, кожен у той момент уявляв, як через декілька років на цьому пустирі виросте  ліс,  і відчувалась гордість за зроблену добру справу. Отже, як приємно, коли злагоджена робота досягає результативності!

Частные мастера Частные Мастера-Плиточники

Ванная под ключ - https://plitochniki.com.ua

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/

Copyright © 2023 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.