foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

    Пам`ять… Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас зі старих фотографій, з тих речей , які збереглися у родинах, вона живе у розповідях батьків, рідних, вона пишеться сьогодні.

   Центр «Милосердя» шкільного прламенту зініціював провести загальношкільний проект родинно-патріотичного напрямку «Ордени та медалі нашої родини». У минулому році ми провели дослідницьку роботу, окреслили  плани, завдання та цілі  роботи. За місцем у кваліфікаційній системі проект груповий, довготривалий (2 роки), змішаний, особистісно-зорієнтований, дослідницький, інформаційний. Спираючись на орієнтири «Концепції  національно-патріотисного виховання», з метою формування загально-людських цінностей, національної свідомості, компетентності, виховання відданості цінностям демократії, свободи у виборі світоглядних позицій, прилучення молоді до відродження народних традицій, фольклору, звичаїв, дослідження історії та духовного життя нашого міста, діяльності видатних людей  розповісти про родинні нагороди котрі гідні наслідування прийдешніми поколіннями.

      25 листопада у Будинку творчості школярів на зборах лідерів учнівського самоврядування заступник президента шкільного парламенту Глівінська Каріна презентувала наш проєкт, довівши його потрібність та актуальність.

   Хочемо відмітити учнів школи, чиї  дослідження ввійшли у проект: Шишкова Даша- 10-Б кл., Бацман Іванна – 9-А кл., Муляр Назар – 11-А кл., Момот Ірина -  9-Б кл., Мафтуляк Аліна – 7-Б кл., Бутович Аміна – 9-Б кл.   У рамках місячника з військово-патріотичної та оборонно-масової роботи проект буде представлено у нашій школі.

      Нагадуємо проект діє до кінця 2016-2017 навчального року, запрошуємо всіх учнів долучитись до проекту, ми переконані, що у багатьох родинах є герої, які заслуговують на увагу.

                                                             З повагою прес-центр шкільного парламенту.

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.