foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

Переглянути фото

    Відповідно до Указу Президії Верховної Ради Української РСР від 29 березня 1990 року № 8985-XI «Про оголошення дня 26 квітня Днем чорнобильської трагедії» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/8985-11 ), де зазначено важливість увічнення в пам'яті народу трагічних подій, пов'язаних з аварією на Чорнобильській АЕС для згуртування суспільства на боротьбу за екологічну безпеку, оздоровлення навколишнього середовища.

У нашому ліцеї пройшли заходи до Міжнародного дня пам’яті про Чорнобильську катастрофу в дистанційному форматі:

  • Інформаційні повідомлення: «Мужність і біль Чорнобиля» («Я у світі» ) «Дзвони Чорнобиля душу бентежать...» («ЯДС»)
  • Перегляд та обговорення документального фільму «Чорнобиль. Точка часу»
  • Виховні години: «Чорнобильська трагедія», «Чорнобиль як хмара», «Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить...», «Чорнобиль - чорний біль нашої землі»
  • Створення відеоролику «Пам'ятаємо... Чорнобиль не має минулого часу». https://youtu.be/iX7VfuuzAy4

Довідка. Чорнобильська катастрофа  техногенна екологічно-гуманітарна катастрофа, спричинена двома тепловими вибухами і подальшим руйнуванням четвертого енергоблока Чорнобильської атомної електростанції, розташованої на території України, в ніч на 26 квітня 1986 року.

Руйнування мало вибуховий характер, реактор було повністю зруйновано і в довкілля викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Відбувся викид потужністю 300 Хіросім. На думку багатьох, ця подія та офіційна реакція на неї, що була продемонстрована Москвою, стала однією з причин розпаду СРСР. Катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.

Радіоактивна хмара від аварії пройшла над європейською частиною СРСР, більшою частиною Європи, східною частиною США. Приблизно 60 % радіоактивних речовин осіло на території Білорусі. Близько 200 000 осіб евакуювали із зон забруднення.

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.