foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

Дивитись фото

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому.

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

18 травня у нашому навчальному закладі відбувся День вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і весь ліцей  замайорів різнобарвними візерунками української вишивки.

Впродовж дня було проведено ряд виховних заходів.

  • Тематична бесіда «Чарівний код на вишиванках».
  • Відкрита година спілкування до Дня вишиванки ( класний керівник Зінчук А.О.)
  • Проведено фотоконкурс: «Моя родина у вишиванці»
  • Конкурс малюнків на асфальті « Український орнамент».
  • Фестиваль вишиванок ( оформлення виставки вишиванок, вишитих рушників, серветок і.д.

Щиро дякуємо нашій колезі Лушкіній В. С. за активну участь у проведені Дня вишиванки, а саме показу майстер- класу  з вишивання різними техніками, за чудову виставку своїх власноруч виготовлених  поробок.

     День вишиванки - поки що відносно нове народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці ліцею разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.