foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

Буква́р  — підручник для початкового навчання читанню й письму; перша шкільна книжка із розвитку мови і логічного мислення у дітей, зазвичай багато ілюстрована. У школах України використовують букварі, рекомендовані Міністерством освіти і науки України. Всі вони побудовані за звуковим аналітико-синтетичним методом і призначені для першокласників початкової школи. Опрацювавши свою першу важливу книгу-підручник, учні прощаються з нею, адже далі будуть читати інші художні книги, навчатись за іншими підручниками. Буквар залишиться у пам’яті, як перша книжка, яка вчила вмінню читати та пізнавати.

  Наші маленькі ліцеїсти 1-А і 1-Б класів влаштували ціле дійство, щоб сказати першій книжечці «Прощай!» під символічною назвою «300 днів з вірним другом Буквариком». Дівчатка та хлоп’ята співали пісень, декламували вірші, танцювали, допомагали батькам пройти квест від Букварика і отримували позитивні емоції від класного родинного спілкування.

  Діти переходять до наступного класу навчання, а Букварик готується навчати нових першокласників, які також будуть впродовж 300 днів ставати його вірними друзями.

https://www.canva.com/design/DAFkHKVCPvg/4vUAGyQldZ5G_K3a8_Raew/watch?utm_content=DAFkHKVCPvg&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=publishsharelink

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.