foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

Дивитись фото

Лунай, дзвіночок миру, щоб ворогів здолати,

Щоб восени до школи прийшли всі квіточки,

Щоб яблуня розквітла знов пишно та крислато,

Бо діти України – то цвіт душі її!

02 червня на подвір`ї нашого ліцеї відбулось свято Останнього дзвінка «Цвіт шкільної яблуні». Учасниками свята були здобувачі освіти перших, четвертих та одинадцятих класів. Кожного року на нашому яблуневому дереві з`являються нові бруньки – першокласники. Наш яблуневий цвіт з кожним роком навчання розквітає пишним цвітом і кожного року ми збираємо наливні, соковиті  яблука – плоди та результат багаторічної праці здобувачів освіти, вчителів та батьків.

Першими на свято почесно пройшли під аркою яблуневого цвіту першокласники та випускники. Розпочали свято підняттям державного прапора та урочистим виконанням Гімну всіма присутніми. Загально- національною хвилиною мовчання учасники свята вшанували загиблих воїнів російсько-Української війни. Директор ліцею Корніюк Олександр Миколайович розпочав нагородження кращих ліцеїстів із привітання Банчика Ярослава,  призера всеукраїнської олімпіади з фізики. Нагороди та подяки за конкурси, спортивні змагання, гру «Сокіл» («Джура») отримали кращі здобувачі ліцею. Яскраву руханку  «Повітряна тривога» виконали першокласники. А випускники подякували вчителям, технічним працівникам та батькам за підтримку, розуміння та багаж знань, які вони здобули у рідному освітньому закладі. Щемно було дивитись як випускники танцювали вальс із батьками та вчителями. Всі присутні урочисто привітали із святом присутніх на святі воїнів, батьків та рідних наших учнів. Гучно та яскраво дзвенів останній дзвінок у руках першокласників та випускників. Класні керівники одинадцятих класів подарували одинадцятикласникам соковиті яблука із передбаченнями та побажаннями на щасливе доросле життя.  Батьки випускників привітали та короваєм благословили своїх дітей, провели зі шкільного подвір`я під аркою вишитих рушників.

Шкільна яблуня відпускає у доросле життя 55 юнаків та дівчат з побажаннями мирного, щасливого дорослого життя. А першого вересня буде знову зустрічати нових першокласників та всю шкільну родину для здобуття знань у мирній, незалежній Україні.

Все буде ліцей! Все буде Україна!

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.