foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

День святого Андрія Первозванного припадає на 13 грудня. Стародавня християнська легенда каже, що апостол Андрій Первозванний проповідував християнство на узбережі Чорного моря та в околицях нашої столиці - Києва.
В народі ще це свято називають Калита, яке відкриває зимові передріздв'яні дійства . Щороку учнівські та педагогічні колективи готуються до свят народного календаря.

Мета: Познайомити учнів з давнім народним звичаєм проводити вечорниці та обрядами ворожіння й кусання калити. виховувати в учнів повагу та любов до традицій рідного народу, до української народної пісні; виховувати інтерес до вивчення минулого рідного краю, прагнення зберегти народні звичаї та обряди. Розвивати творчі акторські здібності учнів

 У цей день у школах відбуваються вечорниці. Зокрема, у нашій школі відбулася загальношкільна лінійка, на якій директор школи О.М. Корніюк привітав усіх Андріїв та Андрійовичів із святом Андрія Первозванного. Педагог- організатор Підгайна Н.С., та учні старших  класів підготувала цікаве дійство  для молодших школярів.  В сценічних образах пана Калитинського та пана Коцюбинського було проведено театралізовану  веселу гру . Усі добре розважилися, вправлялись у спритності та кмітливості, але найбільше охочих було кусати Калиту.

Частные мастера Частные Мастера-Плиточники

Ванная под ключ - https://plitochniki.com.ua

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/

Copyright © 2023 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.