foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

              ЦЕ НАША З ТОБОЮ БІОГРАФІЯ

       ( історія  Полонської ЗОШ I-III ст. №3 )

    Дивовижна і цікава історія Полонської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, яка  зараз знаходиться  за адресою вул. Ходякова, 86 .

     Що найважливіше у житті?  Хотілося б побачити і почути того, хто, не задумуючись, відповість на це запитання з абсолютною точністю, вичерпністю. Кожен назве свої «кити», на яких тримається людське життя. Але жоден не омине у спогадах тієї визначальної сходинки, першої і надзвичайно важливої, що називається «школа». Кожен до останніх років свого життя пам’ятає перших наставників - учителів, які навчали, спрямовували і визначали подальший життєвий шлях учнів.  З  роками людина дедалі частіше згадує дитинство, друзів, з якими навчалася, а передусім тих, хто їх навчав.  У цьому невеликому рукописі ми відкриваємо сторінки історії  Полонської  ЗОШ  І-ІІІ ст.

№ 3, бо воістину пророчі слова

« Той, хто  не знає свого минулого, не  вартий  і  майбутнього».  

Даний матеріал розміщено на сайті з метою ознайомлення. Якщо у Вас виникли зауваження до даної роботи чи Ви маєте інформацію щодо історії школи прохання звертатися з конструктивними пропозиціями до автора роботи - вчителя історії Бялик Л.П. 

Дивитися детальніше

                

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.