foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

   Полонська ЗОШ №3

офіційний сайт

Сучасний урок – це ефективний урок, де активізована розумова діяльність учнів, де вчитель постійно має вдосконалювати відомі методи роботи, шукати засоби, які б сприяли глибокому засвоєнню програмового матеріалу.

Ефективним є той урок, на якому на всіх і на все вистачає часу й уваги, коли всім цікаво вчитися, коли діти безпосередньо на уроці розібралися і в основному засвоїли новий матеріал.

Цього можна досягти, якщо урок максимально цілеспрямований,  його зміст, структура і методичні підходи підпорядковані навчальній меті; найбільше уваги за часом і обсягом роботи приділяється новій темі.

Переглянути докладніше можна за посиланням

Забезпечити впровадження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти.

Створити належні умови для адаптації до навчання в основній школі учням 5-го класу.

Продовжувати вивчати та застосовувати елементи інноваційних технологій, інтерактивних методів навчання як засобу формування та розвитку професійної компетентності.

Створити умови для особистісно орієнтованої системи неперервної освіти, метою якої є надання педагогам широких можливостей для оновлення, поглиблення, удосконалення професійної компетентності.

Створити систему науково-методичного супроводу педагогічних інновацій.

Детальніше ознайомитися можна за посиланням

Методична робота – це цілісна система взаємопов`язаних заходів і дій, яка ґрунтується на досягненнях науки, передового досвіду й конкретному аналізі діяльності педагогів та спрямована на всебічне підвищення професійної майстерності кожного  педагога, на забезпечення й розвиток творчого потенціалу педагогічного колективу, досягнення оптимальних результатів освіти, виховання й розвитку майбутнього громадянина.

Детальніше ознайомитися можна за посиланням

Інклюзивна освіта дає можливість усім учняму у повному обсязі брати участь у житті колективу дитячого садка, школи, дошкільному та шкільному житті.

Інклюзивне навчання — це система освітніх послуг, що базується на принципі забезпечення основного права дітей на освіту та права навчатися за місцем проживання, яка передбачає навчання в умовах загальноосвітнього закладу.

Інклюзивна освіта — це процес, у якому школа намагається відповідати на потреби всіх учнів, вносить необхідні зміни до навчальної програми та ресурсів, щоб забезпечити рівні можливості.

Детальніше ознайомитися можна за посиланням

Copyright © 2021 Полонська ЗОШ №3 Rights Reserved.