foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

  
 
День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.
Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.
В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість. Діти 2-Б класу щиро вітають своїх матусь і підготували їм вітальне відео. Крім відео, діти подали  фото матусь на конкурс "Моя матуся на обкладинці журналу" і журнал "Xclusive-2Б" обрав "Топ-23 найкращі матусі 2-Б класу" (це ще і жарт-подарунок для матусь  з журналом). Зі святом, любі наші матусі!

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.