foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

Лепбук — підсумковий результат спільної тематичної роботи з дітьми. Він дає змогу дітям швидко та ефективно засвоїти нову інформацію, систематизувати, узагальнити й закріпити вивчений матеріал у пізнавально-ігровій формі.

Лепбук у школі допомагає учителям виконувати важливу роботу — навчати дітей вчитися.

Лепбук — це саморобна інтерактивна книжка.

Лепбук ще називають тематичною або інтерактивною папкою, саморобною міні-книжкою, книжкою-розкладачкою тощо. Він має кишеньки, дверцята, конвертики, віконця, вкладки й рухливі деталі, у які складають дидактичні матеріали. Кожен конвертик або віконце вміщує систематизований матеріал для вивчення і закріплення знань з певної теми. Саме з таким цікавим та творчим видом діяльності зустрілися маленькі здобувачі освіти 1-Б класу. Але, враховуючи те, що батьки учнів є активними учасниками освітнього процесу, до створення лепбуків були залучені саме вони спільно із дитиною. 

Лепбуки вийшли пречудові! Наповнені необхідною навчальною інформацією та різними інформативними кишеньками. Дівчатка працювали над створенням лепбуку на тему "Осінь". Хлопчики долучились до розкриття теми "Зима". І як справжні здобувачі освіти кожен учень захищав свій витвір, свою інтерактивну книжечку. 

Завітайте до нашого класу і ознайомтесь із нашими лепбуками. Вам також зразу закортить створити свій лепбук! А ми побажаємо усім успіхів і поділимось секретами створення такого гарного матеріалу.

Покликання на відео.

https://youtu.be/_-pZsjegGos

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.