foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Дивитися фото

 «Мистецтво - це своєрідний камертон цивілізації, універсальний спосіб мислення, здатний формувати не просто людину розуму, а людину духовну. Л Масол

Саме в дитинстві закладаються основи інтелекту людини, формуються різнобічні потреби, погляди, ідеали. Тому цей період є найсприятливішим і найвідповідальнішим. Чим раніше й активніше здійснюється процес прилучення до прекрасного, тим він ефективніший, міцніший, тим глибше формуються інтереси до мистецтва, ефективніше йде процес духовного розвитку людини.

З дитинства виховуються здібності сприймати, відчувати, розуміти прекрасне, отримувати задоволення від власноруч створеного. Долучаючись до художньої діяльності виробляється певне відношення до природи, праці, суспільного життя, побуту. Таким чином мистецтво з однієї сторони служить засобом пізнання світу, а з другої - засобом виховання.

Учитель є організатором та реалізатором принципів формування естетичного середовища. Це перш за все знавець дитячої психології, який уміє створювати стимулюючі умови, які викликають живий інтерес до навчання, вдосконалення та бажання досягти високих результатів. Від умінь та компетентностей учителя та залежить реалізація самого експерименту, щодо формування естетичного середовища. Формування естетичного середовища здобувачів освіти 1 класів в повній мірі залежить від самого  вчителя предмету «Мистецтво». І такий вчитель у наших учнів 1-их класів-Бобрівник Валентина Миколаївна. Щоразу спостерігаючи за емоційним станом дітей після уроків мистецтва, помічаємо їхню життєрадісність та блиск у очах. От і черговий урок пройшов у позитивних емоціях та неймовірних дослідженнях театру тіней. У кожного учасника уроку було відчуття не лише прекрасного, а й почуття глибокого занурення у світ казки, у світ театру тіней, у фантастичний світ мистецтва. Класоводи 1-их класів дякують колезі за такі неймовірні почуття не тільки в учнів, але й у нас, дорослих.

Частные мастера Частные Мастера-Плиточники

Ванная под ключ - https://plitochniki.com.ua

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/

Copyright © 2023 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.