foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

   Полонська ЗОШ №3

офіційний сайт

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Календар України. Українське ділове мовлення

Щирі вітання від учнівського та педагогічного колективу учням нашої школи з гарним результатом у  ІІІ етапі Всеукраїнських  олімпіад:

Бончик Ярослав –диплом II ступеня (фізика)

Солодкий Олександр - диплом II ступеня (інформаційні технології)

Мушинська Софія - диплом I ступеня (польська мова)

Вчителям-наставникам  Гаврилів М.М. та Гапонюку Ю.М. бажаємо  невичерпної енергії й творчого натхнення до нових досягнень і здобутків.

Традиційне засідання круглого столу асистентів вчителів інклюзивної форми навчання. Тема засідання-«Інклюзія та дистанційне навчання». Заступники директора з НВР Штаба Наталія Петрівна та Дудар Катерина Іванівна разом з асистентами вчителів обговорили такі важливі питання:

 Як дібрати завдання, щоб були посильними, але водночас створювали зону актуального розвитку?
 Як віднайти баланс між «знехтуваною дитиною» та «центром уваги»?
 Як найефективніше комунікувати з батьками?
 Специфічна організація подачі матеріалу під час навчання з використанням дистанційних технологій!
 Система оцінки знань дитини!

Вітаємо Дударя Богдана, учня 8-Б класу та вчителів-наставників Густяка Олега Михайловича та Хінцінського Мирослава Антоновича з дипломом 3-го ступеня в обласній олімпіаді з інформатики. Дякуємо за волю до перемоги та віру в успіх. Так тримати!!!!

 

Вітаємо учня 10-Б класу Бончика Ярослава та ученицю 11-Б класу Капусту Людмилу  з дипломами ІІІ ступеня   в обласній олімпіаді з  української мови та літератури. Бажаємо надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук! Висловлюємо щиру вдячність вчителям Корніюк Олені Миколаївні та Приймак Людмилі Анатоліївні  та зичимо, щоб супутниками усіх починань були успіх та удача!

Учень Клас Місце Вчитель
Бончик Ярослав 10-Б ІІІ місце Корніюк Олена Миколаївна
Капуста Людмила 11-Б ІІІ місце Приймак Людмила Анатоліївна

Основними завданнями Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування творчого  покоління молодих науковців. Традиційно, здобувачі освіти Полонської ЗОШ I-III ступенів є постійними учасниками  та призерами МАН. 09-10 грудня відбувся I етап захисту наукових робіт. Учні 10-Б класу Бончик Ярослав та Бацман Дар’я, учениця 11-Б класу Капуста Людмила та учениця 11-А класу Гладкова Наталія достойно представили нашу школу та посіли призові місця.

Вітаємо:

Ученицю 11-А класу Гладкову Наталю, науковий керівник Цалюк Т.М. - ІІ місце

Ученицю 11-Б класу Капусту Людмилу, науковий керівник Приймак Л.А. - ІІ місце

Учня 10-Б класу Бончика Ярослава, науковий керівник Корніюк О.М. - І місце

Ученицю 10-Б класу Бацман Дар'ю, науковий керівник Токова К.В. - ІІІ місце

"Круглий стіл" - обмін думками та досвідом керівників творчих груп.

Одна з дієвих колективних форм методичної роботи - творчі групи вчителів, які створюються з метою впровадження досягнень педагогічної науки і передового досвіду в навчально-виховний процес.
Завдання цих груп - розв'язувати актуальні проблеми навчально-виховного процесу, які є новими в педагогічній теорії і практиці (наприклад: особливості роботи за новою програмою, підручником, створення на уроці проблемних ситуацій, шляхи упровадження інклюзивної освіти в школі тощо).

Дивитись фото

 Наша планета Земля - наш рідний дім, в якому створені для нас особливі сприятливі умови, що сприяють нашому існуванню і життєдіяльності, що відкривають для нас досталь можливостей й достатній простір для їх реалізації.

Ми всі відповідальні за мир і гармонію, без якої життя на нашій планеті знаходиться під великим питанням. Добра воля і добрий дух в силах зупинити всякий наш помилковий напрямок і не будемо забувати про це. Будемо використовувати цю можливість, щоб зберегти перспективу життя! Вчитель англійської мови Дудар Катерина Іванівна  закликала учнів 11-Б класу  підтримати загальнолюдські позитивні зусилля, які спрямовані на вирішення назрілих екологічних проблем. Відкритий урок «Екологічні проблеми нашої планети»

Дивитись фото

 9 березня Україна відзначає 207 років від дня народження Тараса Шевченка. Напередодні Шевченківських днів вчителі зазвичай шукають нові ідеї: як достукатися до учнів, щоб вони бачили живу людину, а не рядки підручника? Вчителю української мови та літертури Корніюк Олені Миколаївні вдалося   розповісти про класика так, що учням захотілося відкрити «Кобзар» самостійно, а не під програмним примусом. 

Copyright © 2022 Полонська ЗОШ №3 Rights Reserved.