foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

         У лексиконі сучасного українського суспільства усе частіше вживається термін «трафікінг»

 або ж «торгівля людьми». Ця проблема має глобальний характер, адже постраждати від торгівлі людьми може людина будь-якого віку, статі, походження, з будь-якою освітою і рівнем достатку.

         Верховна Рада України ухвалила 20.09.2011р. Закон «Про протидію торгівлі людьми». У Законі визначено основні напрями реалізації державної політики, спрямованої на протидію торгівлі людьми; повноваження органів виконавчої влади під час здійснення заходів з протидії торгівлі людьми; механізм запобігання торгівлі людьми, боротьби з нею, надання допомоги та захисту постраждалим особам. Також закон визначає права постраждалих від торгівлі людьми осіб, які звернулися за допомогою; засади міжнародного співробітництва у сфері протидії торгівлі людьми. Крім того, передбачено посилення відповідальності за правопорушення, пов`язані з торгівлею людьми.

      Торгівля людьми заборонена і карається законом України за статтею 149 кримінального кодексу.

Статистика свідчить:

  • За даними Держдепартаменту США, щороку в рабство потрапляють 600-800 тис. осіб.
  • За оцінками Центру безпеки людини, цей показник значно більший і дорівнює 4 млн.

Детальніше:Профілактика торгівлі людьми

З метою профілактики негативних явищ серед молоді, розробки дієвих і сучасних методів пропаганди здорового способу життя та протидії вживання тютюнових виробів і алкогольних напоїв неповнолітніми, соціально-психологічною службою спільно із заступником директора з ВР було проведено цикл заходів на тему «Як зберегти своє здоров'я»

Підлітковий вік — складний і відповідальний період становлення особистості. Формуються соціальне спрямування та моральна свідомість: моральні погляди, судження, оцінки. Підлітки вразливі, нерідко потрапляють у тенета шкідливих звичок, а це – крок до серйозних проблем у дорослому віці. 

      З метою профілактики правопорушень серед підлітків та скоєння протиправних дій, терористичних актів  16 лютого 2024 року у Полонському ліцеї №3 імені М. Свінціцького відбулася превентивна зустріч.  Інспектор сектору ювенальної превенції Шепетівського РУП ГУНП в Хмельницькій області старший лейтенант поліції Васькевич Роман Володимирович роз’яснив як не стати жертвою злочину та куди слід звертатися у випадку протиправних дій стосовно дітей. А також пояснив , яка саме відповідальність чекатиме на неповнолітніх у разі скоєння правопорушення, до яких негативних наслідків може призвести протиправна поведінка у школі та поза її межами. Нагадав підліткам основні правила безпечної поведінки, розповів про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність, і як їх уникнути. Адже краще попередити, ніж  долати наслідки.

Життя – найбільша цінність. Сьогодні важливо дбати про свою безпеку. Тому треба вміти розпізнавати вибухонебезпечні предмети та знати правила поведінки з ними. Терористи сьогодні ведуть війну проти мирних громадян і часто їхнім об’єктом стають діти.

Людям часто надходять повідомлення про теракти, захоплення заручників у школах, кінотеатрах, про вибухи в метро, магазинах, автобусах тощо. Відтак вони втрачають відчуття «безпеки — фізичної і психологічної, розуміючи, що можуть стати жертвами теракту або втратити життя будь-якої миті! Очікування можливих критичних ситуацій викликає тривогу, недовіру до людей, до світу, психічні розлади.

Службою безпеки України розроблено пам’ятку  «Разом проти тероризму!»

Як поводити себе при виявленні підозрілого предмету, при загрозі та під час терористичного акту.

Переглянути пам’ятку

Добро перемагає зло, світло- темряву, а чуйність- насильство!
 
 
Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це ще одна можливість  дізнатися про факти щодо поширеності ВІЛ-інфекції. Якщо люди розуміють, як передається ВІЛ-інфекція, як їй можна запобігти та усвідомлюють сьогоднішню реальність життя з ВІЛ-інфікованими, вони можуть за допомогою цих знань дбати про власне здоров’я і здоров’я інших та толерантно ставитися до тих, хто живе з ВІЛ-інфекцією.
Міжнародний день відмови від паління, або No Smoking Day 
Соціально-психологічна служба ліцею разом з учнями 10-Б класу шукали відповідь на питання 
« Вейп – модний девайс чи зброя уповільненої дії?». 
А також ми:
  • знайомились з інформацією про шкідливість ;
  • формували розуміння відповідальності;
  • розвивали силу волі;
  • вчились відстоювати свою позицію;
  • виховували бажання зберегти власне здоров'я

Штучне поширення субкультури Редан в Україні – це спроба російських пропагандистів провести чергову інформаційно-психологічну операцію та втягнути підлітків у протиправну діяльність .
Аби не дати ворогу успішно провести свою ІПСО і застерегти дітей від необдуманих вчинків, ми звертаємося до батьків і закликаємо бути друзями своїх дітей, проводити з ними більше часу, підтримувати їх, цікавитися, з ким вони спілкуються і як проводять дозвілля, у яких соціальних мережах проводять час  Батькам важливо пам'ятати, що поширення таких субкультур - це не причина, а наслідок психологічних та сімейних проблем у підлітків.  Дитина з сім'ї, де її поважають та вислуховують, навряд чи зацікавиться таким агресивним рухом. Якщо підліток зацікавився ПВК"Редан" - це привід відверто поговорити з ним та разом відвідати дитячого психолога. Підліток повинен відчувати, що ви його підтримка, а не ворог. Просто любіть своїх дітей та вибудовуйте довірчі стосунки з ними.

(98) Заблоковано 18 каналів та груп, створених для дестабілізації ситуації в Україні через молодіжний рух - YouTube

 

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.