foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Ключова мета  Росії, яка напала на Україну , викликати паніку серед населення. І це те, що зараз нам точно не потрібно. Цього психологічного
стану потрібно позбавлятися. Діти по різному сприймають і реагують на ці події але в першу чергу вони дивляться на реакцію батьків.Тому, намагайтеся подолати панічні напади і скористайтеся наступними порадами.

Потреба в безпеці – природна для людини, тобто те, що зараз відчувають наші люди - це норма. Ті, хто психологічно готовий до нинішніх подій, був на війні, звісно, сприймають все спокійніше. Загалом за дві-три доби має відбутись нормалізація психологічного стану. Людям треба зараз говорити те, що вони зараз відчувають - це нормальна реакція, але щоб вони себе нормально почували, є кілька методів екстреної психорегуляції.

Перший з них: дихальна вправа, тобто протягом незначного періоду часу робите глибокий вдих, затримуєте дихання, видих, і знову затримуєте дихання, потім знову вдих і так далі. Таких повторів треба зробити 3-5.Після цього треба зробити самомасаж голови. За потреба повторити все це кілька разів. Також є інший метод нормалізації психологічного стану, пов'язаний з рухами очей. Треба також зробити вдих-видих і 15-20 рухів очима вправо-вліво, але так, щоб вони не боліли. Цей метод застосовується для терапії посттравматичних стресових розладів Крім того, якщо у людини паніка і вона знаходиться в стані ступору – треба примусити її рухатися, тобто ходити, робити якісь звичайні вправи, розмовляти. Якщо людина навпаки сама стає балакучою, багато говорить, то її треба посадити, вона має зробити швидкий глибокий вдих – повільний видих, так кілька разів, після цього можна зробити самомасаж голови.

Частные мастера Частные Мастера-Плиточники

Ванная под ключ - https://plitochniki.com.ua

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/

Copyright © 2023 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.