foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Дивитись фото

 Актив лідерів учнівського самоврядування взяли участь у Всеукраїнському фестивалі «Військові обереги від Святого Миколая». Здобувачі освіти 5-11тих класів підготували подарунки-обереги-привітання для воїнів: вироби декоративно-прикладного мистецтва, пісні, вірші. Кожен клас творчо представив свої обереги, побажав захисникам сили та відваги, подякували за витримку та героїзм. Всі обереги ми передаєм нашим захисникам.

Бажаємо щоб у кожен дім та кожну родину завітало ДИВО – ПЕРЕМОГА І МИР.

https://www.youtube.com/watch?v=NqXXZxPN8M4

Дивитись фото

Переклад з англійської - Всесвітній день доброти є міжнародним святом 13 листопада. Він був запроваджений у 1998 році Всесвітнім рухом доброти, коаліцією неурядових організацій доброти націй. Спостерігається в багатьох країнах, включаючи Канаду, Австралію, Нігерію та Об'єднані Арабські Емірати. Сінгапур вперше відзначив цей день у 2009 році.

В нашому ліцеї, це свято вже стало традиційним. Класними керівниками проведені Години доброти на тему: «Як стати добрим!», учні 1-3  класів готували розмальовки до теми: «Велика радість – творити добро», челендж «Мої вчинки доброти», фотогалерея «З добром у серці».обити добрі справи можна цілими компаніями, разом із друзями, батьками. Так навіть цікавіше! Наприклад – посміхніться прохожому, обійміть батьків або друга, зробіть комплімент однокласнику, знайомому, або подаруйте квіти сусідці, зателефонуйте друзям і скажіть їм які вони чудові.

 Переведіть бабусю через дорогу, змайструйте і повісьте на вулиці годівницю для птахів, нагодуйте бездомне кошеня чи цуценя…

І цей список можна продовжувати довго. Адже з кожним таким, простим вчинком комусь краще, а значить – і більше доброти у світі. Добро – це універсальна мова, завдяки якій люди з різних куточків планети зможуть порозумітися одне з одним. Тож, творіть добро і ви неодмінно відчуєте вдячність того, хто цього справді потребує!

Дивитись фото

 В Україні має бути українська мова,

Всіма іншими, будь ласка,

Розмовляйте вдома.

Чи англійською спілкуйтесь,

Хоч і на латині......,

В Україні ж має бути мова України.

Цього року День української писемності та мови ми відзначаємо 27 жовтня. Здобувачі освіти, педагоги, батьки долучились до  написання єдиного диктанту з метою не тільки перевірити свої знання з рідної мови, а й щоб бути у єдності із людьми які шанують та дбають про процвітання рідної мови.

Актив лідерів учнівського самоврядування взяли участь у #літературномуфлешмобі присвяченому Дню української писемності та мови.

https://www.facebook.com/100014000289807/videos/301351242844919/?idorvanity=178642602681964

https://www.youtube.com/watch?v=lukfJTw7xwU

 

Дивитися фото

Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня. Офіційно засновано в 1994 році. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності.

Уже традиційно навчальний рік у нашому ліцеї, розпочинаємо із проведення Олімпійського тижня, який проходив з 11 по 15 вересня під  гаслом "Активно рухаймось до Перемоги!". Вчителями фізичної культури та класним керівниками, було організовано чимало цікавих заходів: тематичні виховні години, інформаційні хвилинки, олімпійські уроки, спортивні змагання між класами, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання інформаційні матеріали щодо організації виховного процесу в закладах освіти у 2023/2024 навчальному році.

Переглянути

Copyright © 2023 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.