foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

Методичні рекомендації

щодо проведення бесід з учнями загальноосвітніх навчальних закладів з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами.

Міни і вибухонебезпечні предмети забрали і скалічили безліч людських життів. Цей жах триває і зараз.

8-го грудня 2005-го року, на рівні Генеральної Асамблеї ООН прийнята резолюція № A/RES/60/97, в якій висловлюється глибока стурбованість і занепокоєність масштабними гуманітарними проблемами, викликаними наявністю цієї грізної зброї – мін і вибухонебезпечних пережитків війн і військових конфліктів. У даній резолюції підкреслюється необхідність посилення уваги з боку держав, котрі зіштовхуються з мінної загрозою, а також проводиться відвертий заклик до країн, громадських і не урядових організацій з метою запобігання подальшого використання мін та інших аналогічних небезпечних вибухових пристроїв.

4 квітня офіційно проголошено Міжнародним днем просвіти з питань мінної небезпеки і допомоги в діяльності, пов’язаної з розмінуванням. Небезпека, яку несе в собі використання цього виду озброєнь, має більш серйозні і більш тривалі соціально-економічні наслідки як для мирного населення держав, де є проблема мін і замінованих об’єктів, минулих наслідків військових конфліктів, так і для тих, хто використовує цю зброю у своєму арсеналі.

Переглянути методичні рекомендації

Дивитись фото

   8 вересня 1991 року Президія Верховної Ради України Постановою «Про прапор України» надала синьо-жовтому прапору статус офіційної символіки країни. 28 січня 1992 року Верховна Рада України прийняла Постанову «Про затвердження Державним прапором України Національного прапора». Документ офіційно затвердив прямокутне полотнище із двох рівних за шириною горизонтально розташованих смуг: верхньої – синього кольору і нижньої – жовтого.

Державний Прапор України – це офіційний символ, яким пишається кожен українець. Синьо-жовтий біколор прославляє нашу Україну у різних куточках світу, на всіх континентах планети Землі. Його яскраве полотнище з гармонійним поєднанням кольорів неодноразово поважно майоріло на п’єдесталах слави, на підкорених вершинах гір, над спорудами державних установ, консульств та посольств, на суміжних із сусідніми державами кордонах. 

Український блакитно-жовтий стяг гордо підноситься на територіях Донбасу, де мужні воїни світла й добра боронять українську землю, відстоюють державну цілісність та суверенітет.

     Український прапор – сьогодні це справжній символ боротьби і незламності країни, національної єдності, честі та гідності! 

     Здобувачі освіти ліцею долучились до флешмобу "Мій синьо - жовтий  оберіг». Метою якого є розширити знання здобувачів освіти з національної символіки, докладніше ознайомитися з історією і значенням Державного Прапора як символу держави; сприяти формуванню національної свідомості учнів; виховувати почуття патріотизму, розуміння своєї причетності до долі України.

Дивитись фото

 Війна – це завжди трагедія для людей. Вона руйнує їхні домівки, відбирає життя, змушує людей жити в страху і невідомості. У такі часи особливо важлива підтримка один одного. Волонтерство – це один із способів допомогти тим, хто цього потребує. Війна завжди призводить до найважчих випробувань для людей та суспільства в цілому. Стрімко зростає потреба в допомозі для військових. Учні, вчителі та батьки нашого ліцею організували збір засобів гігієни, одягу, ліків, продуктів харчування для військових які перебувають у госпіталі м. Дніпро.

Кожен з нас може впливати на розвиток України. Іноді результат видно одразу, іноді — через багато років. Але долучитися і творити країну, у якій ти хочеш жити, можна вже зараз.

https://www.facebook.com/100014000289807/videos/3714711268853420/?idorvanity=1499300310917935

Дивитись фото

8 грудня 2023 р. команди «Полонська сотня» та «Сокіл» взяли участь у черговому випробуванні  «Стрільба» із пневматичної зброї в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»). На базі Полонського ліцею №1 відбувся залік для роїв середньої та старшої груп.  Під час урочистого відкриття з вітальним словом до всіх присутніх зверталися поважні гості заходу: Віталій Сітарський, начальник відділу освіти, молоді та спорту, Богдан Попов, старший лейтенант військової частини А2007 та Анатолій Рибачок, директор Хмельницького обласного центру краєзнавства та туризму. Також учасники змагань мали можливість повправлятися зі збірки-розбірки автомата на майстер-класі від військовослужбовця ЗСУ. Маємо добрі результати: рій «Сокіл» І місце, рій «Полонська сотня»  VI результат.

https://www.facebook.com/100014000289807/videos/1302388047121021/?idorvanity=1499300310917935

Дивитись фото

Вітаємо переможців конкурсу «Новорічна композиція». За підсумками відбіркового етапу маємо такі місця:

У номінації «Стилізована ялинка»

І місце Коркішко Дарія 1б клас «Ялинка побажань»,

ІІІ місце Суплік Максим 1а клас «Різдвяний будиночок».

У номінації «Сюжетна композиція»

ІІІ місце Беспалько Ангеліна 3в клас.

Щиро дякуємо всім учасникам конкурсу за ідеї та творчість.

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.