foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Дивитися фото

 

Українська мова - одна з головних цінностей нашої країни, наша гордість і наш скарб. Українську мову неодноразово забороняли і намагалися викорінити, а над її носіями вчиняли геноцид. Наша мова пережила все це і зараз визнана однією з найкрасивіших мов у світі.

11 листопада у нашому ліцеї відбулося ряд заходів приурочених до Дня української мови і писемності. Класні керівники провели різні за форматом виховні години, між учнями п`ятих класів вчитель української мови  Ткач А. В. та педагог-організатор Підгайна Н. С. провели Мовознавчий турнір, пізнавальну відкриту виховну годину провела класний керівник 3в класу Сітанська О. А. та бібліотекар  Гапонюк І. В. у очній формі навчання та Байцар М. М. у 7А класі у дистанційному форматі, у фойє школи лідери самоврядування оформили банер «Говори українською».

  Старшокласники та вчителі долучились до написання радіодиктанту.  Прес-центр учнівського самоврядування підсумували проведену роботу відзнявши відеоролик, який опублікували  на інтернет платформах YouTube та facebook  Полонщина освітня.

Мова – це доля нашого народу, і вона залежить від того, як ревно ми всі плекатимемо її!

https://www.youtube.com/watch?v=mAzc637v16s

 

Частные мастера Частные Мастера-Плиточники

Ванная под ключ - https://plitochniki.com.ua

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/

Copyright © 2023 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.