foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

Дивитися фото

 Мало знайдеться не тільки в історії України, а й світу таких жахливих трагедій, як голодомор 1932-1933 років, який випав на долю народу найродючішої і найблагодатнішої землі — України.

Голод — це не тільки смерть, а й духовна руїна, знищення здорової народної моралі, втрата ідеалів, занепад культури, рідної мови, традицій.

Сьогодні, коли від початку голодомору минуло десятки років, ми не маємо права забувати народне слово правди і довічного прокляття, послане на голови катам. Бо це слово здолало смерть, аби дійти до нас, збудити в наших серцях пам’ять про мільйони безвинно замучених предків і застерегти від повторення страшних помилок. 

Здобувачі освіти ліцею теж не залишились осторонь цієї події. Класними керівниками 1-11 класів проведено уроки пам’яті. Години спілкування «Незабудка - біль душі і пам’ять серця». Перегляд та обговорення відеоролику «Ти приніс мені яблуко? Де б ти не був».

 Здобувачі освіти 1-5 класів доєдналися до акції “Незабудки пам’яті”. Доєднатися до Всеукраїнської  акції «Тихо свічка мерехтить… На долонці зерничко лежить…».

Створено відео ролик  « Запали свічку пам’яті», де учасниками були, родина Степанової О.В., та здобувачі освіти 5 Б класу.

  У шкільній бібліотеці організовано виставку фотоматеріалів та публіцистичної літератури «І пам’яті свіча не згасне…», яку відвідали учні нашого ліцею.

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.