foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Календар України. Українське ділове мовлення

Дивитись фото

10 травня на острівку біля рятувальної станції  відбувся черговий етап Полонської ТГ гри "Сокіл"(Джура") -Рятівник. За право бути кращими змагалось 20 роїв у двох вікових групах.

 ✅Крім змагань для  юних  джур було проведено майстер клас зі збірки і розбірки автомата АК-74  та правильність надання домедичної допомоги від Товариства Червого Хреста м.Шепетівка, за що ми їм щиро вдячні.

Учасники змагань показали гарну підготовку і завзято боролись за перемогу.

На змаганні наш ліцей представляли дві команди: середній рій «Полонська сотня» та старший рій «Сокіл». Дуже почесно було відкривати змагання, а саме піднімати прапор початку змагання адже наш рій «Полонська сотня» виборов перше місце у обласному конкурсі-огляді відеороликів Ватра «Героям слава!»

✅Особливо хочу  відмітити джур старшого рою «Сокіл», які вибороли 2ге місце у випробуванні надання медичної допомоги та евакуація пораненого з поля бою.

Юні джури закріпили набуті знання з надання першої медичної допомоги та навчились новим прийомам медицини, навчались розбирати та збирати автомата АК-74 та корисно і весело провели час на свіжому повітрі.

 💙💛Любимо Україну.

Віримо в ЗСУ.

Разом до Перемоги.

Дивитись фото

Пишаємось перемогою у обласному фестивалі конкурсі-огляді відеороликів  Ватра «Героям слава!». Рій «Полонська сотня» (середня вікова категорія) зайняв перше місце серед відеороликів даної вікової категорії. Конкурс Ватра – це творче мистецьке представлення рою засобами видів мистецтв: література, музика, хореографія. Наш рій обрав тему «Героям слава!» та використали  у творчому представленні сучасні патріотичні пісня, до однієї  з них Ляшук Данилко інструментальний супровід виконував на гітарі. Юні джури продемонстрували прапори України, які нам передали воїни АТО та військові Полонщини з передової. Наш курінь має назву «Полонський курінь імені Максима Свінціцького» тож у фіналі відео наші джури показали шану герою нашого ліцею.

Переглянути презентацію куреню Полонського ліцею №3 імені Максима Свінціцького можна за покликанням

Copyright © 2023 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.