foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Календар України. Українське ділове мовлення

Дивитись фото

 День туризму щорічно відзначають 27 вересня. Свій початок це свято бере ще у 1979 році з іспанського міста Торремолінос. Пов’язують встановлення особливої дати з прийняттям статуту головної міжнародної міжурядової організації у сфері подорожей і туризму Всесвітньої туристичної організації.

У цьому навчальному році, напередодні свята учасники гри «Сокіл» («Джура») відвідали станцію юних туристів «Обрій» де взяли участь у майтер-класі з пішохідного туризму. Також на рій «Сокіл» прозвітував про свої здобутки за попередній навчальний рік. Дякуємо наставникам станції за теплий прийом гарячий чай та солодощі.

27 вересня у нашому ліцеї відбувалось свято «Посвята у джури». На захід ми теж запросили гуртківців. Разом з роєм «Сокіл» учні різної вікової категорії мали змогу спробувати свої сили у пішохідному туризмі.

Бажаємо всім туристам мирних подорожей та щасливих маршрутів.

Дивитись фото

 Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника та захисниць України у ліцеї відбувся захід – посвята другокласників у Джури та прийняття молодшого рою до куреня ліцею дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Актив роїв середньої вікового групи «Полонська сотня» та старшого рою «Сокіл» організували козацько-спортивні естафети. Юні джури змагались у армреслінгу, на швидкість носили дрова для вогнища, переносили ложкою пшоно для куліша, співали козацькі пісні. На святі була активна підтримка батьків, козаки перевірили їх спритність та швидкість у конкурсі «Печена картопля». У змаганнях перемогла дружба. У кінці свята діти мали змогу перевірити свої вміння у пішохідному туризмі майстерклас який провели гуртківці станції юних туристів.

Дивитись фото

 

15 вересня учасники старшого та середнього роїв гри «Сокіл»  («Джура» ) взяли участь у дні відкритих дверей станції юних туристів. Директор станції Рибачок В. І. відкрила новий 2023-2024 навчальний рік, начальник відділу молоді та спорту Полонської ОТГ Сітарський В. В. привітав гуртківців та наставників, побажав нових звершень та мирного навчального року. Всі учасники свята подивились майстер-клас із пішохідного туризму та спробували себе у цьому виді спорту. Дякуємо станції туристів за гостинність та смачний чай з печивом.

Дивитись фото

‼️Маємо круту новину. 0️⃣4️⃣ 0️⃣8️⃣ 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣в обласному центрі(м.Хмельницький) відзначили кращих представників роїв за підсумками І та ІІ етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для молодшої, середньої та старшої вікових груп нагородами Генштабу ЗСУ “За сприяння Збройним Силам України у наближенні ПЕРЕМОГИ".
💥Вихованець нашого ліцею: ➡️Євгеній Бутурчук отримав високу нагороду від Головнокомандуючого Збройних Сил України Валерія ЗАЛУЖНОГО. Відзнаку вручив заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв.
 💥Вітаємо нашого вже випускника ліцею з високою нагородою. Бажаємо сил та наполегливості у навчанні, пишаємось, що ти є студентом Львівського ліцею імені Героїв Крут. 
 СЛАВА УКРАЇНІ. СЛАВА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ.
 💙💛Любимо Україну.
 🇺🇦🇺🇦Віримо в ЗСУ.
 🇺🇦🇺🇦Разом до ПЕРЕМОГИ.

Дивитись фото

 30-31 травня 2023 року на території філії Опорного закладу освіти Новоселицького ліцею «Прислуцька початкова школа» відбулися підсумкові випробування І етапу гри «Сокіл» («Джура») для роїв старшої вікової категорії. Рій «Сокіл» нашого ліцею  взяли участь у випробуваннях «Впоряд», рейд похід з елементами туристичного орієнтування, «Відун», «Ватра у колі друзів», «Ігри  патріотів», «Смуга перешкод». У творчій патріотичній атмосфері 10  учасників рою провели два дні змагань, які були насичені цікавими знайомствами, зустрічами з поліцейськими, учасниками війни, мамою загиблого воїна нашого ліцею Свінціцькою Л. М. Рій «Сокіл» посів І місце – «Впоряд», ІІ – «Ігри патріотів», ІІІ – метання гранати, ІІ – рейд похід. У загальному підсумку випробувань, які відбувались протягом 2022-2023  навчального року наш рій зайняв І місце за що були нагороджені грамотами та призами.  

 Троє учасників команди було запрошено до Районного складу команди, яка 05.06 – 09.06 беру участь у ІІ етапі змагань гри «Сокіл» («Джура») у місті Кам`янець-Подільський. Бажаємо нашій команді достойно  представити Полонську громаду на змаганнях, здобути нові знання та навички, знайти нових друзів та корисно, цікаво провести літній час канікул.

Copyright © 2023 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.