foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

   Полонська ЗОШ №3

офіційний сайт

Дивитися фото

Щороку, коли природа завмирає в осінній прохолоді, готуючись до тривалого сну, наші серця сповнюються тривогою та болючими спогадами про пекельний листопад 2004-го й 2013 років. В той час наш народ сказав рішуче «ні» неправді, несправедливості, приниженню й безправ’ю. Сьогодні ми згадуємо події на майдані Незалежності та вшановуємо пам’ять тих, хто ціною свого життя захищав нашу свободу, суверенітет і цілісність України. Помаранчева Революція, Революція Гідності – це історія, яка творилася на наших очах, і багато хто з нас був її учасником.

22 листопада актив центру «Дозвілля» організували та провели патріотичний флешмоб «З гідністю у серці», у якому взяли участь учні 7 – 11 класів. На кожній перерві старшокласники творчо представляли свої виступи та з допомогою засобів мистецтва презентували розуміння значення «гідності». У кінці флешмобу учні створили «хмаринку тегів» «Гідність –це…» Слава Україні! Героям слава!

 

Дивитися фото

15 листопада з метою розвитку в учнів навичків протидії соціальному тискові, вмінню пошуків шляхів виходу із складних ситуацій та формуванню у них навичків відповідальної та безпечної поведінки центр «Дисципліни та порядку» учнівського самоврядування школи на чолі з керівником Кошевич О. Р. провели квест "Зупинимо булінг разом!" для учнів четвертих класів. Ознайомили учнів та педагогів зі стендом -  інформаційним дайджестом щодо протидії булінгу.  В такий активний спосіб  з дотриманням безпечного освітного середовища в умовах карантину учні школи повторили та систематизували навики протидії булінгу.

Не говори про українську мову, говори українською мовою!

День української писемності та мови традиційно відзначають 9 листопада вже понад два десятки роки поспіль.

За православним календарем – це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця – основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі.

Лідери учнівського самоврядування школи запросили всіх бажаючих перевірити свої знання з української мови за допомогою тесту. Також ми взяли участь у написанні радіодиктанту.

ЗАХОДЬТЕ  НА НАШУ СТОРІНОЧКУ В INSTAGRAM ТА ПРОЙДІТЬ ТЕСТ!

https://instagram.com/polonne_school3_official?utm_medium=copy_link

 

 

Дивитись фото

 «Козацькому роду нема переводу!» Під таким гаслом лідери самоврядування разом із старшим на середнім роєм «Сокіл» та «Полонська сотня» організували та провели посвята другокласників у джури (молодша вікова група). Свято пройшло у форматі квесту, де діти долали пороги-перешкоди: спортивний, пісенний, вікторина, творчий, армреслінг та лучники. А в кінці свята діти знайшли козацькі скарби. На святі панувала радісна та творча атмосфера, діти з цікавим захопленням  успішно долали перешкоди.

 

 

Дорогі, наші заслужені педагоги, зі Всесвітнім днем учителя вас! Нехай ваша нелегка, але така важлива справа цінується, шанується і щедро винагороджується. Нехай крупиці знань, з яких формується повноцінний розумовий багаж, міцно осідають в головах ваших здібних дітей. Нехай ваше дозвілля буде не тільки перевіркою зошитів та написанням методик, але й особистим, насиченим життям. Відмінного самопочуття і простого людського щастя!

З повагою лідери шкільного самоврядування.

Переглянути вітання можна за посиланнями:

https://drive.google.com/file/d/1kkkNphJitR-FiBsIoowYUj7mvGZe_b9J/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1rmCwZwIVuskNtrhl3Kouqqt3SayKnJmU/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1sE4Cx0I19YNEG2fEGZ8DDdY0ffmfW8df/view?usp=sharing

 

Copyright © 2021 Полонська ЗОШ №3 Rights Reserved.