foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

   Полонська ЗОШ №3

офіційний сайт

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Календар України. Українське ділове мовлення

Дивитися фото

«У День вишиванки хочемо  побажати миру і злагоди в ваших будинках і серцях!

 Одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, яка прекрасна наша Україна і її символи!

 Нехай ваш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її цілісною та успішною.»

З такими гаслами у школі пройшов дистанційний флешмоб до Дня вишиванки. Учасники хореографічного гуртка «Грація» вивчили сучасну українську танцювальну композицію, а лідери самоврядування відзняли відеоролик – привітання до свята.

Українська вишивка – генетичний код нації!

Відеоролик можна подивитись на платформі ПОЛОНЩИНА ОСВІТНЯ

https://www.facebook.com/100014000289807/videos/385501423505556/

 

Почуття патріотизму – основа духовного життя кожної людини, її прагнення до волі та процвітання своєї країни. Патріотизм становить одну з найважливіших складових частин національного світогляду і поведінки людини у її ставленні до рідного краю, до інших націй і народностей. Збереження історико-культурних традицій народу, знання героїчного минулого, шана та пам`ять про подвиги героїв сьогодення – це основа патріотичного виховання учнівської молоді. Патріотизм – це сфера духовного життя, яке проникає в усе, що пізнає, робить, до чого прагне, що любить і ненавидить людина, яка формується. Патріотизм як діяльна спрямованість свідомості, волі, почуттів, як єднійсть думки і діла, яка пов`язана з освіченістю, етичною, естетичною, емоційно культурною, світоглядною стійкістю, творчістю, працею.

Презентацію роботи школи можна переглянути за посиланням 

Текстовий звіт можна переглянути за посиланням

 

Дивитися фото

Щороку разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. Разом з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Це ті, хто з певних причин не може повноцінно забезпечувати себе, доглядати за собою. Інвалідність може бути вродженою і набутою в результаті травм, інфекцій, тощо… Лери учнівського самоврядування неодноразово організовували та долучались до різних заходів по допомозі людям з обмеженими можливостями. Цьогоріч , щоб привернути увагу до цих людей  та з закликом «Не будь байдужим» актив самоврядування вирішили відзняти соціальний відеоролик #УЯВІТЬЯКЦЕ

https://www.youtube.com/watch?v=yx3SSvOxOiE

Керівник центру «Дисципліни та порядку» Кошевич Олена Русланівна провела з десятикласниками годину спілкування «Великі люди з обмеженими можливостями» з темою – месендж суспільству «Почуй себе у цьому світі».

Пепеглянути відео ви зможете в спільноті фейсбук Полонщина освітня

Дивитися фото

Щороку, коли природа завмирає в осінній прохолоді, готуючись до тривалого сну, наші серця сповнюються тривогою та болючими спогадами про пекельний листопад 2004-го й 2013 років. В той час наш народ сказав рішуче «ні» неправді, несправедливості, приниженню й безправ’ю. Сьогодні ми згадуємо події на майдані Незалежності та вшановуємо пам’ять тих, хто ціною свого життя захищав нашу свободу, суверенітет і цілісність України. Помаранчева Революція, Революція Гідності – це історія, яка творилася на наших очах, і багато хто з нас був її учасником.

22 листопада актив центру «Дозвілля» організували та провели патріотичний флешмоб «З гідністю у серці», у якому взяли участь учні 7 – 11 класів. На кожній перерві старшокласники творчо представляли свої виступи та з допомогою засобів мистецтва презентували розуміння значення «гідності». У кінці флешмобу учні створили «хмаринку тегів» «Гідність –це…» Слава Україні! Героям слава!

 

Copyright © 2022 Полонська ЗОШ №3 Rights Reserved.