foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Дивитись фото

 Впевнено та цілеспрямовано крокують у нашому ліцеї «Шкільні ігри»  в  рамках ініціативи «Пліч-о-пліч».  Учні 5-6-х класів закріплювати   свої вміння з баскетболу, настільного тенісу.

Дивитись фото

 З метою популяризації  учнівської молоді до здорового та активного  способу життя,  в ліцеї відбувся    фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів та учениць «Шкільні ігри» в  рамках ініціативи «Пліч-о-пліч». Проводилися змагання з баскетболу, волейболу, бадмінтону.

Дивитись фото

Рухаємося вперед! З метою підвищення рівня фізичної підготовленості та залучення учнівської молоді до рухової активності, в ліцеї проводилися спортивні заходи "Козацький гарт" в рамках ініціативи "Пліч-о-пліч" за підтримки Президента України.

Дивитись фото

"Роби, як я"- фізкультурно-оздоровчі заходи за програмою "Шкільні ігри". Учні початкових класів брали участь у змаганнях "Веселі старти", Сool Games"

Дивитись фото

 Шкільні ігри з видів спорту в рамках проєкту «Пліч-о-пліч». В Полонському ліцеї №3 імені М.Свінціцького проводилися  активності «Cool Games»,   змагання з доджболу, петанку, естафети.

Copyright © 2023 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.