- Деталі
- Категорія: Новини
- Перегляди: 1076
|
День знань - одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне. Сьогодні, 1 вересня, перший шкільний дзвінок пролунав і для учнів Полонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3. Для одинадцятикласників - це свято стало останнім першим дзвоником в їхньому шкільному житті, а для першокласників - першим. У зв`язку з епідеміологічною ситуацією у країні та для захисту та збереження здоров`я дітей формат проведення традиційного урочистого свята було змінено. На шкільному подвір`ї День знань зустрічали учні перших, дев`ятих, одинадцятих класів та педагогічний колектив. Директор школи Корніюк Олександр Миколайович привітав усіх з початком навчального року, побажав міцного здоров`я, наполегливості та успіхів у навчанні, підкреслив, що освіта – це великий скарб, який відкриває шлях до розвитку та самовдосконалення. Усі інші учні разом з класними керівниками мали можливість провести перший урок в окремих локаціях: «Наші діти об`єднують Україну», «Розкажи Європі про себе», «Єдина Україна», «Я громадянин України – європейської країни», гра-квест «У гості на перше вересня до країн світу». Реалії сьогодення внесли корективи на вибір теми другого уроку щодо безпеки навчання в нових обставинах: «Рух – це здоров`я», «Без здоров`я не можливе і щастя», «COVID-19 – новий виклик для всього світу», «Здоров`я – найцінніший скарб життя». Бажаємо всім міцного здоров`я та успіхів у навчанні! |
- Деталі
- Категорія: Новини
- Перегляди: 1254
ШАНОВНІ БАТЬКИ!
До початку навчального року залишилось декілька днів. Адміністрація школи та педагогічний колектив школи розуміє Вашу стурбованість стосовно початку навчального року.
Наразі ми готуємо школу до роботи в умовах адаптивного карантину та хочемо надати певні роз’яснення, щодо подальшої роботи закладу освіти.
- Діти 1 вересня всі йдуть до школи.
- Загальношкільного заходу не буде. Лише невелике свято на подвір’ї школи для 1-их, 9-х, 11-х класів з дотриманням усіх заходів безпеки.
- Для інших учнів заходи відбуватимуться у класі.
- Велике прохання відправляти дітей до школи вчасно. Дитина повинна прибути до школи за 15 хвилин до початку уроку.
- При вході в школу учасники освітнього процесу мають обробляти руки антисептиком.
- Для кожного класу визначено свій вхід, вихід та схема руху.
- Вчителям та персоналу школи щоранку будуть проводити температурний скринінг з обов’язковою фіксацією даних у журналі.
- Вхід у школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року заборонено.
Просимо з розумінням поставитися до того, що батьки (супроводжуючі особи) не допускатимуться в приміщення школи.




