- Деталі
- Категорія: Візитка
- Перегляди: 23
Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Полонської міської ради Полонської міської територіальної громади |
|
Адреса: вул. Князя Володимира,86 м.Полонне, Шепетівський р-н, Хмельницька обл. тел. (03843) 3-23-45, e-mail: |
|
Наша місія - створити ліцей успіху; формувати позитивний імідж через традиції, історію закладу; моделювати освітні траєкторії учнів шляхом самовираження особистісного розвитку екзистенціальних компетенцій.
Стратегічна мета - забезпечення позитивної динаміки розвитку ліцею як відкритої конкурентноздатної інноваційної системи;
Очікувані результати:
НАШІ ЦІННОСТІ:
- Свобода та відповідальність.
- Сучасний простір, що об'єднує однодумців.
- Активна громадянська позиція.
- Толерантність як прояв людяності.
- Досконалість у своїй справі: вчитися і вчити.
- Довіра як основа діалогу для постійного розвитку учнів, батьків, учителів.
- Академічна доброчесність.
- Партнерство.
ПРОВІДНА ІДЕЯ ЗАКЛАДУ:
Розвивати та формувати в учнів ключові компетентності, необхідні для успішної життєдіяльності конкуретноспроможної і самодостатньої особистості.
Основними завданнями ліцею є:
- різнобічний розвиток індивідуальності дитини на основі виявлення її задатків і здібностей, формування ціннісних орієнтацій, задоволення інтересів і потреб через мережу факультативних занять, курсів за вибором, гуртків і студій;
- збереження і зміцнення морального, фізичного і психічного здоров'я вихованців через створення сприятливого морально-психологічного клімату в закладі освіти та розвиток матеріально-технічної бази;
- виховання учня як патріота ліцею і міста, громадянина України;
- формування в учнів бажання й уміння вчитися упродовж усього життя;
- виховання в учнів любові до праці, забезпечення умов для їх життєвого і професійного самовизначення;
- виховання дитини як людини моральної, відповідальної, людини культури з розвиненим естетичним і етичним ставленням до навколишнього світу і самої себе.
Історія ліцею розпочалася ще з кінця ХІХ століття , коли на місці сучасної споруди на території Великих Бортників, існувало двокласне церковне парафіяльне училище, яке відвідувало 25 учнів. На протилежній стороні вулиці, дещо ближче до річки Хоморець, знаходилася Горошківська польська чотирирічна школа праці. З 1934 року школа стає семирічною і переходить на викладання українською мовою. У 1936 р. навчальному закладу надали статус Горошківської семирічної школи №1. У серпні 1951 року Горошківська семирічна школа №1 реорганізована в Полонську середню школу №3.
У 1954 році розпочато, а в 1957 році введено в експлуатацію сучасну двоповерхову будівлю школи. На той час в ній навчалося 470 учнів і працювало 37 вчителів.
Сьогодні ліцей – це сучасний заклад загальної середньої освіти, який складається з трьох навчальних корпусів загальною площею 2480 кв.м., розташований на двох земельних ділянках площею близько 3 га та забезпечує здобуття учнями повної загальної середньої освіти, продовжує прекрасні традиції громадянського, патріотичного, національного, екологічного, естетичного виховання. Проектна потужність – 650 учнів.
У нашому ліцеї навчається 650 учнів у 27 класах, середня наповнюваність 24 учні. Учні 1-4 класів навчаються в окремому корпусі, де створені всі санітарно-гігієнічні умови для навчання , відпочинку . У старшій школі поглиблено вивчаються: українська мова та література, історія України, англійська мова та математика.
У закладі освіти працює 63 педагоги.
Рівень педагогічної майстерності колективу досить високий:
учителів вищої категорії - 47; учителів І категорії – 7; учителів ІІ категорії - 6; спеціалістів - 2; 10 тарифний розряд -1. Мають педагогічні звання: «учитель-методист» - 8 чол. «старший учитель» - 22 чол. Середній вік наших педагогів становить приблизно 43 роки, а це вже вік досвідчених, мудрих, добре сформованих педагогів з багатющим досвідом роботи.
У нас сформована гарна матеріально-технічна база. До послуг дітей 3 комп’ютерні класи, обладнано кабінети фізики, хімії, біології, географії, української мови та літератури, історії України, виробнича майстерня, спортивна зала, бібліотека, їдальня, два внутрішні туалети, кабінет медичної сестри та інші навчальні кабінети, де до кожного підведено дротовий інтернет і на учительському столі знаходиться ноутбук, для якісного здійснення освітнього процесу з використанням дистанційних технологій. Гордістю нашого ліцею є два спортивні майданчики на ліцейному подвір’ї.
Створення безпечного освітнього середовища — одне з першочергових завдань закладу освіти, виконання якого має реалізувати право на безпечні та нешкідливі умови навчання в умовах війни. Тому трудовий колектив ліцею приділяє цьому особливу увагу.
Ми дбаємо про :
- наявність безпечних умов навчання та праці
- комфортну міжособистісну взаємодію, сприяємо емоційному благополуччю учнів, педагогів та батьків
- відсутність будь-яких проявів насильства та булінгу
- дотримання прав і норм фізичної, психологічної, інформаційної та соціальної безпеки кожного учасника освітнього процесу
Наш ліцей — це заклад освіти, що виконує замовлення суспільства щодо виховання конкурентоспроможної особистості в умовах ринкової економіки, яка вміє орієнтуватися в системі найрізноманітніших суперечностей і здатна планувати стратегію власного життя в руслі національних і загальноєвропейських цінностей. Ось уже впродовж багатьох років поспіль ліцей є серед лідерів закладів загальної середньої освіти Полонської громади
Наші випускники щороку успішно складають ЗНО у форматі НМТ і вступають на державну форму навчання до найпрестижніших вузів країни: Київського національного університету імені Т.Шевченка, Київського політтеху, Києво-Могилянської академії, національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, національного медичного університету ім Богомольця, Київськлго НАУ та багато інших.
Складовими успішного розвитку ліцею є високий професіоналізм та творчий ентузіазм учителів, які підкорюють вершини професійних конкурсів, є авторами підручників, методичних публікацій на сторінках педагогічної преси, мають авторські програми, є призерами районних та обласних виставок педагогічних ідей та знахідок.