Дивитись фото

   День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків та воячок — борців за самостійну соборну Українську державу, передусім лицарів Київської Русікозаків Гетьманської Добигайдамаківопришківсічових стрільців, вояків Армії УНРУГАОУНУПА, а також героїв Небесної Сотні та сучасної національно-визвольної московсько-української війни.

День Героїв — це день пам'яті усіх русинів-українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність Української держави, це свято величі духу українських вояків та воячок — борців за самостійну соборну Українську державу і є символом незборимості української нації.

Цього дня Україна вшановує пам'ять всіх героїв, які відстоювали її суверенітет і незалежність і просто зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу. Це горде і одночасно сумне свято - багато українських героїв розплатилися життям заради своєї країни.

   Класними керівниками проведено виховні години на тему: « Герої нескореної країни». Класний керівник Можейко С.М. організувала та провела разом з класним колективом відкриту годину спілкування на тему: « Незламні, нескорені,неспинні!» . Хвилиною мовчання вшанували нашого випускника Максима Свінціцького, який загинув захищаючи цілісність та суверенність нашої держави та всіх полончан, які загинули на війні.

Низький уклін і велика шана усім героям!