23 січня - День каліграфії або рукописного письма. У здобувачів освіти 2-Б класу проводилась естафета каліграфічного письма, адже відомо, що основи каліграфії закладаються у початковій школі.

    Почерк може багато розповісти про характер людини. Але вчені стверджують, що, і навпаки, розвиваючи в дитини красивий, охайний, каліграфічний почерк, можна сформувати певні риси характеру.

Вчені графологи встановили, що чим сильніший натиск на ручку при листі, тим людина сміливіша, рішучіша, зможе піти на ризик і швидко приймає рішення. Ті діти, чиї букви ледве помітні на папері, дуже часто слабкі духом, скромні і нерішучі, їм не властиво робити ризиковані вчинки та діяти швидко.

   Дуже часто у багатьох дітей літери круглі та акуратні, але вони можуть змінюватися з віком і ставати більш загостреними. Справа в тому, що круглі букви свідчать про доброту, чуйність і м'якість характеру, тоді як гострі букви означають про непростий характер і небажання  проявляти емоцій.

   Ті школярі, які з дитинства починають писати дуже старанно, красиво та акуратно, швидше за все самі акуратні, охайні та педантичні, хоч і не відрізняються самостійністю. Спокійні, врівноважені дітки, темперамент яких найчастіше можна віднести до сангвініків, мають звичайний почерк, що не відрізняється особливою каліграфією, ні нерозбірливістю.

    Пам'ятайте, що оцінювати та аналізувати почерк дитини потрібно в комфортній для неї обстановці, коли школяр не голодний, який відпочив і не сумує з того чи іншого приводу. Інакше, результати можуть бути не зовсім достовірними, адже втомлена дитина може натискати на ручку дуже слабко, через що і літери будуть не чіткими.