- Деталі
- Категорія: Новини
- Перегляди: 124
|
Пишаємося досягненнями наших талановитих ліцеїсток:
Наші педагоги — це ті, хто вміє запалити слова так, щоб вони перетворювалися на перемоги. |
- Деталі
- Категорія: Новини
- Перегляди: 168
|
Наші учні вкотре довели, що українське слово — їхня сила. Пишаємось такими результатами: Тимощук Тимофій — III місце (5 клас), учитель Корніюк О.М. Жовнер Марія — II місце (6 клас), учитель Приймак Л.А. Карнафель Соломія — II місце (7 клас), учитель Корніюк О.М. Компанець Олександр — II місце (8 клас), учитель Ткач А.В Охаб Яна — III місце (10 клас), учитель Приймак Л.А. Славута Соломія — II місце (4 клас), учитель Олійник Н.А. Степанюк Олександра — II місце (3 кл), учитель Бобрівник В.М. Дякуємо учням за завзяття, а педагогам — за майстерність і натхнення!!! |
- Деталі
- Категорія: Новини
- Перегляди: 169
|
Сьогодні, 6 листопада, на центральному стадіоні «Полонь» відбулися змагання з футболу «Шкільний м’яч» серед учнів 2014 року народження і молодших. За підсумками турніру юні футболісти Полонського ліцею №3 імені М. Свінціцького вибороли почесне ІІ місце! Щирі слова вдячності — вчителю фізичної культури Владиславу Володимировичу Мартинюку за професійну підготовку команди та натхнення юних спортсменів! Бажаємо нашим хлопцям нових перемог, влучних голів і невичерпної енергії на шляху до спортивних вершин! |
- Деталі
- Категорія: Новини
- Перегляди: 175
|
Стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад! Учні Полонського ліцею №3 імені М.Свінціцького уже демонструють гарні результати. Географія (учитель Федун І.І.) Математика (учитель Яцькова Н.А.) Біологія (учитель Врублевська О.І) Фізика Вітаємо переможців і дякуємо вчителям за натхненну працю! Пишаємося вами! |
- Деталі
- Категорія: Новини
- Перегляди: 174
|
З нагоди Всесвітнього дня ментального здоров’я у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» – ініціативи першої леді Олени Зеленської. у нашому ліцеї було проведено комплекс заходів, спрямованих на формування психічного благополуччя, розвиток емоційної стійкості та підтримку позитивного мікроклімату в учнівському колективі. Протягом тижня відбулися інформаційно-просвітницькі, виховні, творчі та інтерактивні активності, що охопили учнів різних вікових категорій. Учні брали участь у бесідах, тренінгах, ігрових вправах, творчих майстернях та флешмобах, спрямованих на підвищення рівня самопізнання, саморегуляції та емоційної грамотності. До проведення заходів долучилися соціально-психологічна служба ліцею, класні керівники та учнівське самоврядування. Проведені ініціативи сприяли створенню доброзичливої атмосфери, підвищенню обізнаності учнів щодо важливості ментального здоров’я та розвитку навичок емоційної підтримки одне одного. |
