foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Головне меню

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Протидія булінгу

Харчування

Дивитись фото

 Джури середнього та старшого рою «Полонська сотня» та «Сокіл» взяли участь у випробуваннях «Пластун» та «Рятівник» серед роїв Полонської громади. Юні джури змагалися у спритності, вмінні орієнтуватися на місцевості по карті, наданні першої медичної допомоги, вмінні вести себе у надзвичайних ситуаціях, порятунку пораненого, відпрацюванні дій у зоні обстрілу. Маємо такі результати: «Пластун» - «Полонська сотня» 7 місце, «Сокіл» - 3 місце. «Рятівник»: «Полонська сотня» 3 місце, «Полонська сотня» - 5 місце. 

Війна продовжується. Вона впливає на життя українців, події та наслідки війни мають і матимуть вплив на українську та світову спільноту й по закінченню бойових дій. Вже зараз зрозуміло, що історія сучасної російськоукраїнської війни посяде центральне місце в новітній українській історії та національній пам’яті. Україна веде справедливу оборонну війну проти Росії, яка вчинила проти нашої держави та її громадян міжнародний злочин агресії. Ми захищаємося, боронимо рідну землю, на нашому боці правда, це визнають міжнародні організації, а Генасамблея ООН чітко засудила російську збройну агресію.

https://m.facebook.com/groups/1499300310917935/permalink/1556633845184581/

Дивитись фото

7 та 8 лютого команди «Полонська сотня» та «Сокіл» взяли участь у випробуванні Відун, онлайн вікторина на знання історії України на платформі Kahoot, в рамках дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Юні джури відразу змогли перевірити свої знання з історії доби козаччини. Юнаки та дівчата обирали не тільки правильну відповідь, а й враховувалась швидкість подачі питання. Очікуємо загальний зведений результат змагань. Та робимо висновки, що той вартий майбутнього, хто знає своє минуле.

Дивитись фото

Війна – це завжди трагедія для людей. Вона руйнує їхні домівки, відбирає життя, змушує людей жити в страху і невідомості. У такі часи особливо важлива підтримка один одного. Волонтерство – це один із способів допомогти тим, хто цього потребує. Війна завжди призводить до найважчих випробувань для людей та суспільства в цілому. Стрімко зростає потреба в допомозі для військових. Учасники старшого рою «Сокіл» виступили організаторами збору засобів гігієни, одягу, ліків, продуктів харчування для військових які перебувають у госпіталі м. Дніпро.

Кожен з нас може впливати на розвиток України. Іноді результат видно одразу, іноді — через багато років. Але долучитися і творити країну, у якій ти хочеш жити, можна вже зараз.

https://www.facebook.com/100014000289807/videos/3714711268853420/?idorvanity=1499300310917935

Дивитись фото

 

В рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької патріотичної гри «Сокіл» («Джура») маємо перемогу у районному етапі творчо-мистецького конкурсу «Ватра» - І місце. Серед десяти команд журі конкурсу високо оцінили відеоролик «Слава Героям» за такими критеріями: відповідність темі  та назві композиції, досягнення мети, артистичність та майстерність виконання, інформаційна насиченість, музичний супровід, вокальний спів, хореографія, використання власних ройових атрибутів, оригінальність, композиційна виправданість, загальне враження. Вітаємо рій «Сокіл» із перемогою.

https://drive.google.com/file/d/1oeM0KrY_B4SpHv3fQq4lUp-tObd0ux1K/view?usp=drive_link

https://youtube.com/shorts/AxLErCGAkvQ?feature=share

Copyright © 2024 Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Rights Reserved.